Новини суспільства

Різдвяний кліп Різдвяна Алілуя – вже у соцмережах

https://www.facebook.com/oleksiymyroslava.denysyuk/videos/2739003462819615/

В соціальних мережах опубліковано довгоочікуваний різдвяний кліп. Його відзнято на пісню «Різдвяна Алілуя!». Загалом над кліпом працювало близько 50-ти людей і було задіяно більше десятка професійних акторів.

Кліп знято на пісню «Різдвяна Алілуя!» Слова — Ірина Мокрушенко Музика — Катерина Мороз-Маліборська Аранжування і зведення — Олександр Кузьмич

Сергій Шараєвський один з режисерів кліпу у себе у фейсбуці не стримує почутів:

Сталося! Вийшов доовгоочікуваний різдвяний кліп, знятий луцькими продюсерами Oleksiy Myroslava Denysyuk та до якого мали відношення Сергій Шараєвський та Юрий Ребрик з Pravda PRO, і наш друг та кращий оператор та Евгений Васильцов. А також величезна та прекрасна команда!!!

Шараєвський

Схожі статті

Він народився давно. Дехто ще й досі чекає Його приходу, а є й ті, хто не вірить, що це взагалі можливо Богу прийти у тілі. А ми впевнені, Ісус народився в далекому Вифлеємі згідно Писання і давніх пророцтв. Є чимало фільмів, відеороликів, малюнків і картин, які передають цю подію. Для нас завжди було мрією поділитися, яким ми бачимо Різдво — не просто найбільше свято, а як точку відліку нової ери. Світ почав сучасну епоху від народження Христа. І це справжнє чудо — на світ прийшла Любов. Просто повір, що Він вже не малюк, Він всесильний і Всемогутній Бог.

Месія народився у складних обставинах, і все було так непросто з перших днів Його втілення і до останнього Його подиху.

Ось ніжна і любляча Марія, ось, справжня опора, Йосип, який довірився Богу, і мудреці, які йшли з далекого Сходу за зорею вклонитись Тому, Хто змінить світ, і пастухи, які і не чекали таке побачити. І так би хотілося нам, хоч скраєчку заглянути… І ми спробували.

Дякуємо усім тим людям, які робили якнайкраще, хто підтримував, хто старався допомогти і вболівав за результат як ми.

Віримо, що і Вас торкнулося Його особливе світло! З Різдвом!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button