Home»Новини»Різдвяний кліп “Різдвяна Алілуя” – вже у соцмережах

Різдвяний кліп “Різдвяна Алілуя” – вже у соцмережах

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Він народився давно. Дехто ще й досі чекає Його приходу, а є й ті, хто не вірить, що це взагалі можливо Богу прийти у тілі. А ми впевнені, Ісус народився в далекому Вифлиємі згідно Писання і давніх пророцтв. Є чимало фільмів, відеороликів, малюнків і картин, які передають цю подію. Для нас завжди було мрією поділитися, яким ми бачимо Різдво — не просто найбільше свято, а як точку відліку нової ери. Світ почав сучасну епоху від народження Христа. І це справжнє чудо — на світ прийшла Любов. Просто повір, що Він вже не малюк, Він всесильний і Всемогутній Бог.Месія народився у складних обставинах, і все було так непросто з перших днів Його втілення і до останнього Його подиху.Ось ніжна і любляча Марія, ось, справжня опора, Йосип, який довірився Богу, і мудреці, які йшли з далекого Сходу за зорею вклонитись Тому, Хто змінить світ, і пастухи, які і не чекали таке побачити. І так би хотілося нам, хоч скраєчку заглянути… І ми спробували.Дякуємо усім тим людям, які робили якнайкраще, хто підтримував, хто старався допомогти і вболівав за результат як ми.Віримо, що і Вас торкнулося Його особливе світло! З Різдвом!Сергій Шараєвський Юрий Ребрик Елена Ляшко Александр Бондарук Kristina Vertsinskaya Руслан Губенко Jwan Salvatore сергей николаев Ірина Мокрушенко Kateryna Mikbud Konakh Galina Alexander Kuzmich Konstantin Sharaievskiy Евгений Васильцов Roman Maidaniuk Анушик Ахтарния Медведь Родгар Vitalik Ischenko Peter Drezin Коваленко Евгений Darina Zavgorodnyaya Стася Чорна (Чёрная Стася) Yurii Kravchenko Леонила Кононенко PATRIOT Rental Pravda PRO FILM.UA Group

Gepostet von Oleksiy Myroslava Denysyuk am Montag, 25. November 2019

В соціальних мережах опубліковано довгоочікуваний різдвяний кліп. Його відзнято на пісню «Різдвяна Алілуя!». Загалом над кліпом працювало близько 50-ти людей і було задіяно більше десятка професійних акторів.

Кліп знято на пісню «Різдвяна Алілуя!» Слова — Ірина Мокрушенко Музика — Катерина Мороз-Маліборська Аранжування і зведення — Олександр Кузьмич

Сергій Шараєвський один з режисерів кліпу у себе у фейсбуці не стримує почутів: 

Сталося! Вийшов доовгоочікуваний різдвяний кліп, знятий луцькими продюсерами Oleksiy Myroslava Denysyuk та до якого мали відношення Сергій Шараєвський та Юрий Ребрик з Pravda PRO, і наш друг та кращий оператор та Евгений Васильцов. А також величезна та прекрасна команда!!!

Шараєвський

Він народився давно. Дехто ще й досі чекає Його приходу, а є й ті, хто не вірить, що це взагалі можливо Богу прийти у тілі. А ми впевнені, Ісус народився в далекому Вифлеємі згідно Писання і давніх пророцтв. Є чимало фільмів, відеороликів, малюнків і картин, які передають цю подію. Для нас завжди було мрією поділитися, яким ми бачимо Різдво — не просто найбільше свято, а як точку відліку нової ери. Світ почав сучасну епоху від народження Христа. І це справжнє чудо — на світ прийшла Любов. Просто повір, що Він вже не малюк, Він всесильний і Всемогутній Бог.

Месія народився у складних обставинах, і все було так непросто з перших днів Його втілення і до останнього Його подиху.

Ось ніжна і любляча Марія, ось, справжня опора, Йосип, який довірився Богу, і мудреці, які йшли з далекого Сходу за зорею вклонитись Тому, Хто змінить світ, і пастухи, які і не чекали таке побачити. І так би хотілося нам, хоч скраєчку заглянути… І ми спробували.

Дякуємо усім тим людям, які робили якнайкраще, хто підтримував, хто старався допомогти і вболівав за результат як ми.

Віримо, що і Вас торкнулося Його особливе світло! З Різдвом!

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день усунення насильства проти жінок

Наступна Стаття

{:uk}За 32 роки міжнародне біблійне видавництво продало в Китаї понад 85 млн. Біблій{:}{:ru}За 32 года международное библейское издательство продало в Китае более 85 млн. Библий{:}

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *