Світ

За 32 роки міжнародне біблійне видавництво продало в Китаї понад 85 млн. Біблій

Попри переслідування влади, найбільше міжнародне біблійне видавництво продало в Китаї понад 85 мільйонів екземплярів на 11 мовах, включаючи шрифт Брайля. Ще 115 млн. Біблій продали за кордоном.
11 листопада в видавництві Amity Printing Company (APC) оголосили про те, що з моменту заснування компанії в 1987 році вони надрукували 200 млн. Примірників Біблії, і встановили новий світовий рекорд, повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на сайт Фонду Варнава.

За слова голови Цю Чжунху, перші 100 мільйонів екземплярів вони надрукували за 25 років роботи. Решта 100 мільйонів компанія APC випустила за останні сім років.

«За цей час понад 85 мільйонів екземплярів на 11 мовах, включаючи шрифт Брайля, ми поширили серед церков в Китаї, – зазначив керівник. – Починаючи з 2003 року, ми почали поставляти Біблії за кордон. Ми надрукували і відправили 115 мільйонів примірників Святого Письма в понад 140 країн».

Генеральний директор Об’єднаних Біблійних Товариств (UBS) Майкл Перро привітав видавництво APC. Він зазначив, що є люди, які все ще чекають виходу Біблій на своїх мовах.

«Я молюся про те, що настане день, коли APC відсвяткує вихід 300-мільйонної Біблії та що всі люди на землі зможуть читати Боже послання на своїй рідній мові», – додав Перро.

У Китаї Біблії видавництва APC продаються тільки в протестантських церквах «Триєдність». Нецерковних книгарнях заборонено продавати релігійну літературу, після введення заборони у 2018 році.

Джерело: invictory.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button