Home»Новини»За 32 роки міжнародне біблійне видавництво продало в Китаї понад 85 млн. Біблій

За 32 роки міжнародне біблійне видавництво продало в Китаї понад 85 млн. Біблій

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Попри переслідування влади, найбільше міжнародне біблійне видавництво продало в Китаї понад 85 мільйонів екземплярів на 11 мовах, включаючи шрифт Брайля. Ще 115 млн. Біблій продали за кордоном.

11 листопада в видавництві Amity Printing Company (APC) оголосили про те, що з моменту заснування компанії в 1987 році вони надрукували 200 млн. Примірників Біблії, і встановили новий світовий рекорд, повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на сайт Фонду Варнава.

За слова голови Цю Чжунху, перші 100 мільйонів екземплярів вони надрукували за 25 років роботи. Решта 100 мільйонів компанія APC випустила за останні сім років.

«За цей час понад 85 мільйонів екземплярів на 11 мовах, включаючи шрифт Брайля, ми поширили серед церков в Китаї, – зазначив керівник. – Починаючи з 2003 року, ми почали поставляти Біблії за кордон. Ми надрукували і відправили 115 мільйонів примірників Святого Письма в понад 140 країн».

Генеральний директор Об’єднаних Біблійних Товариств (UBS) Майкл Перро привітав видавництво APC. Він зазначив, що є люди, які все ще чекають виходу Біблій на своїх мовах.

«Я молюся про те, що настане день, коли APC відсвяткує вихід 300-мільйонної Біблії та що всі люди на землі зможуть читати Боже послання на своїй рідній мові», – додав Перро.

У Китаї Біблії видавництва APC продаються тільки в протестантських церквах «Триєдність». Нецерковних книгарнях заборонено продавати релігійну літературу, після введення заборони у 2018 році.

Джерело: invictory.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

{:uk}Різдвяний кліп "Різдвяна Алілуя" – вже у соцмережах{:}{:ru}Рождественский клип "Рождественская Аллилуйя" - уже в соцсетях{:}

Наступна Стаття

{:uk}Резонансна ситуація навколо Держслужби з етнополітики та свободи совісті{:}{:ru}Резонансная ситуация вокруг Госслужбы по этнополитики и свободы совести{:}

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *