Новини культуриХристиянські новини

Кіностудія Американської сімейної асоціації випустила документальний фільм «За Його образом» про гендер і сексуальність

Кіностудія Американської сімейної асоціації випустила новий документальний фільм «За Його образом», який кидає виклик питанням сексуальності та гендерної ідентичності. Через біблійне вчення, переконливі свідоцтва та наукові докази фільм відповідає на складні питання, які ставлять багато людей: «Чи може християнин бути геєм?»; «Що, якщо хтось відчуває себе в чужому тілі?»; «Чи можлива взагалі зміна?».
Повідомляє БОГ.NEWS з посиланням на Charisma News.
Як повідомляє Charisma News, фільм «За Його образом» доступний для безкоштовного онлайн-перегляду. З часу виходу фільму, з 20 жовтня фільм переглянули 123000 раз.

«Ми не будемо мовчати. Ми повинні ясно проголошувати істину Євангелія Ісуса Христа, – сказав Тім Уайлдмон, президент асоціації. – Правда в тому, що кожна церква в Америці наповнена людьми, які ставлять ці дуже важкі питання. Якщо люди з усіх сил намагаються зрозуміти, як з біблійної точки зору реагувати на сексуальну анархію, що лежить в основі морального занепаду Америки, ми рекомендуємо наш фільм».

Доктор Майкл Браун, ведучий радіопрограми «Лінія вогню» також сказав про цей фільм:

«Я був частиною цього важливого документального фільму з першого дня, тому можу з упевненістю сказати, що немає нічого подібного йому. Він об’єднує широке коло експертів, глибоко заглиблюється у Святе Письмо. Кожен християнин повинен подивитися це відео і поділитися ним з тим, кого він любить».

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button