Україна

Пропаганда ЛГБТ сімей в підручнику для 5 класу в Україні

В Україні підготовлено підручник для 5 класу, в якому розповідається про одностатеві сім’ї. Проєкт підручника «Етика» для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів Тетяни Мелещенко, Олександра Желіби, Тамари Бакка, Євгена Ашортіа та Людмили Козіної подано на експертизу для отримання рекомендації Міністерства освіти й науки України, повідомляє ЛГБТ Центр «Наш світ».

Джерело: rodyna

Центр стверджує, що підручник «розповідає учням про всі типи сімей, які існують в Україні, у тому числі й одностатеві».

Додається знімок з екрану сторінки підручника, що ілюструє розуміння авторів «всіх видів сімей». З 11 років дітей хочуть привчати до того, що сімейне бачення ЛГБТ − це нормально.

Також авторський колектив цього підручника з етики  розробив типову навчальну програму «Етика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти, яка минулого року вже отримала рекомендацію МОН для використання в українських школах. Акцентує на цьому увагу ЛГБТ-центр «Наш світ».

Читайте також: 

Проєкт підручника також містив основні гендерні наративи, тому ми бачимо тенденцію, коли грантові кошти відкривають шлях ЛГБТ-лобі до молодшої аудиторії: спочатку був підручник для 5-6-х класів, а тепер вже для 5-х класів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

3 Коментарів

 1. І цю всю секзбочену та іншу мерзоту й гидоту, що нині предметно спостерігаємо та досвідчуємо в Україні, можна коротко визначити отаким гаслом: “Мерщій до Гейропи!”
  Й активно розпочалося впровадження всього цього волаючого неподобства в Україні ще за правління п’ятого президента – “шоколадно-кондитерського” олігарха-мільярдера. Того самого, що несподівано й швиденько втік було з України, коли йому мали вручити документ про підозру у скоєнні певних кримінальних злочинів. А от сьогодні, 17 січня зранку, його гучно зустрічала в аеропорту юрба заздалегідь мобілізованих і дуже збуджених – екзальтовано-проплачених “прихильників”…
  Ну а нині цю гомофільно-содомську політику й практику – причому, ще активніше – намагається реалізовувати вже шостий, тобто чинний президент (фаховий артист-блазень) та його банда-команда…
  І в цьому, по суті, сатанинському запамороченні практично немає якихось принципових розходжень і розбіжностей у обох цих банд-команд – як попереднього, так і нинішнього президентів…

 2. Р. S. Разом з тим.
  Як виглядає (чи можна припускати), прихід до влади в Україні в 2019 р. її нинішнього “артистично-циркового” керівництва та, загалом, усієї цієї політкоманди “слуг народу” був допущений – а, можливо, і навіть прямо передбачений – Божим Провидінням з якоюсь певною метою.
  Так от, з актуальними, в т. ч. ґрунтованими на Божому Слові, роздумами і спостереженнями щодо цієї (та деякої дотичної) тематики можна ознайомитися, зокрема, отут:
  https://kyrios.org.ua/spirituality/svyato/8603-28-kvitnja-vhid-gospodnij-v-erusalim-svjatih-apostoliv-aristarha-puda-i-trofima.html

 3. Дуже цікава інформація, хоча в Україні підіймалося запитання по узгодженню одностатевих шлюбів, але його відхилили. Та навіть не зважаючи на це, я думаю ,що не всі батьки були б згодні з таким “навчанням” та пропагандою толерантності до ЛГБТ спільноти. Дуже сумно чути, що розуміння “сім’ї” зараз дефрмується під впливом сучасності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button