Християнські новини

Рада Церков закликає припинити кровопролиття в Києві

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій у своєму комюніке закликала “негайно припинити кровопролиття”, яке в останні кілька днів триває у центрі Києва.

Спеціальне комюніке глави Церков і релігійних організацій ухвалили на екстреному засіданні 22 січня 2014 року у зв’язку з довготривалими громадськими протестами, які в останні дні переросли у силове протистояння між учасниками мітингів та військовими підрозділами МВС України.

“Гостро засуджуємо факти вбивств, кровопролиття,  за які несе відповідальність перед Богом кожен, хто до цього причетний. Нікому не дозволено переступати Божу заповідь «Не вбивай!»” – заявила Рада Церков за результатами засідання.

Члени Ради також виступили з ініціативою термінової зустрічі як з Президентом України В. Ф. Януковичем, так і з очільниками опозиції.

Більше про кровопролиття у Києві:

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала усіх віруючих “до посиленої молитви і посту за збереження миру і цілісності Соборної Української Держави”.

Інститут релігійної свободи, www. irs.in.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button