Блог редактора

«Слово про Слово» про останні події в Україні

З великим жалем ми сприймаємо кровопролиття в Києві у ніч з 29 на 30 листопада та 1 грудня 2013 року, коли у мирний час у нашій державі пролилась кров громадян без жодних на те підстав через насилля, до якого вдалися представники правоохоронних органів України.

Ми категорично засуджуємо факти насилля та особливої жорстокості по відношенню до учасників мирних акцій протесту тими представниками влади, які навпаки покликані захищати конституційні права громадян. Так само неприпустимим є організація і потурання провокаціям, спрямованих на радикалізацію громадських протестів та фізичних зіткнень.

Цей шлях є загрозливим для суспільного миру та сталого демократичного розвитку України, а такі ганебні факти насильства та провокацій є не тільки злом і беззаконням, але й гріхом, за який доведеться відповідати перед Богом!

Більше про революцію гідності:

У зв’язку з останніми політичними подіями в країні, редакція газети «Слово про Слово» закликає кожного християнина не стояти осторонь сьогоднішніх конфліктів, а посилити молитви за припинення ворожнечі, насилля та недопущення кровопролиття. Незалежно від різнобічних поглядів на політичні баталії, просимо вас, брати і сестри, долучитися до активної позиції тих співгромадян, які намагаються запобігти глибокій руйнації у відносинах між владою і народом.

Просімо у Бога дати небесної мудрості і страху Господнього усім, хто представляє нашу державу, щоб не допустити гіршого. Разом з усім українським народом звертаємося до представників держави припинити будь-яке силове втручання, не забороняти українцям мирно висловлювати волю народу, не застосовувати жорстоке насильство під час громадських акцій.

Редакція «Слово про Слово» 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button