Християнські новини

Україні видали книгу про діяльність християн на Майдані

В Києві видали книгу, присвячену участі християн в Революції гідності. Видання з назвою «Церква на Майдані» авторства журналіста Олексія Гордєєва включає в себе серію з 28 відвертих інтерв’ю з безпосередніми учасниками Майдану. Кожен з них у той час представляв окремий сектор наймасовіших протестів в історії України – медичну службу, молитовний намет, «Правий сектор», Автомайдан і так далі.

Розмови з учасниками Майдану впорядковані хронологічно і обрамлені детальною хронологією, яка вводить діяльність християн в більш широкий економіко-політичний контекст подій з 21 листопада по 23 лютого 2014 року.

Видання містить понад 300 посилань на англо-українсько-російськомовних медів і першоджерела інформації.

Більше про Церква на Майдані:

Видання “Церква на Майдані” буде цікавим широкому колу читачів, які хочуть відновити в пам’яті хід подій, зосереджуючись на діяльності християн і їхню миротворчість.

http://mirvam.org/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button