Християнські новини

Молитовний намет на Євромайдані

6 грудня на Майдані Незалежності в Києві було встановлено молитовний намет, в який може прийти будь-хто, хто має бажання помолитися за Україну і людей, про це повідомляє сайт газети «Слово про Слово» з посиланням на Християнський Мегапортал invictory.com.

Головною метою молитовного намету є: безперервна молитва віруючих прямо в епіцентрі подій; допомога людям, які знаходяться на майдані, де вони зможуть погрітися, випити гарячого чаю, помолитися, звернутися за порадою.

Більше про події на євромайдані:

В наметі 24 години на добу кожного дня християни (мінімум по троє) по 30 хв. моляться за Україну. Приєднуйтесь, ваша молитва дуже потрібна і важлива для нашої країни.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button