СвітХристиянські новини

Указ про «патріотичне виховання» в американських школах, який може сприяти християнському вихованню: виступ Дональда Трампа

У четвер Президент Дональд Трамп заявив про нову «проамериканську» програму в школах країни – «Комісія 1776 року», яка допоможе «відновити патріотичне виховання в школі». Повідомляє The New York Times.
Трамп виступав у Національному архівному музеї у зв’язку з 233-й річниці прийняття американської Конституції. Він пообіцяв протистояти тому, що він назвав новим наративом у класі про те, що «Америка є злою і расистською нацією», і сказав, що створить нову “Комісію 1776 року”, названу на честь року, коли американські колонії проголосили свою незалежність. За його словами, комісія сприятиме «патріотичному вихованню» та «заохочуватиме наших вихователів навчати дітей про диво американської історії та складати плани на честь 250-річчя нашого заснування».
За словами телеграм-каналу ЦЕРКВА.ІНФО, закон означає, що тепер в школах буде набагато більше приділятися уваги релігії і християнському вихованню.

Сторінка на Facebook «CGTV російською» заявила, що «Комісія 1776 року» буде протиставленням «Проєкту 1619» видання New York Times. За словами Трампа, критична расова теорія і ревізіоністська історія, які представлені в роботі «Проєкт 1619», «токсичні», і їм необхідно протиставити патріотичне виховання.
За думкою Трампа, вони (ліві) змушують соромитися студентів власної історії, спотворюють події.
Він заявив:

«Наші герої ніколи не будуть забуті. Наша молодь почне любити Америку всією душею».

Як повідомляє The New York Times, Президент сказав, що «Проєкт 1619» фактично «переписує американську історію, щоб навчити наших дітей, що ми були засновані на принципі гноблення, а не свободи».
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button