Креаціонізм

Позбавляючись сміття

Роки тому еволюціоністи назвали 180 органів у людському тілі (такі, як апендикс) рудиментарними ознаками, що залишилися після еволюційних змін. Річ у тому, що вони просто не знали, навіщо були потрібні ці органи. З того часу стало відомо, що кожен з них виконує корисні функції та еволюція тут ні до чого.

Нині схожа ситуація вимальовується із ДНК. Поки вчені з’ясовували, що робить той чи інший сегмент ДНК, вони виявили сегменти, які ні за що не відповідають. Ці сегменти періодично називали «сміттєвою ДНК». Еволюціоністи очікувано припустили, що ці нібито непотрібні сегменти залишилися внаслідок історії нашої еволюції.

Дослідники Джексоновської лабораторії в Бар Харборі, Мен, з’ясували, що у цих сегментів все-таки може бути призначення. Вони вивчали раніше розвиток ссавців з прикладу запліднених яйцеклітин мишей і ранніх стадій їх ембріонів. Відстеживши роботу генів на цих ранніх етапах, вони виявили, що приблизно 10 % так званої «сміттєвої ДНК» активно виробляло білок у процесі раннього поділу яйцеклітини. Було заплановано подальші дослідження.

Як і так звані рудиментарні органи, як мінімум, частина так званої «сміттєвої ДНК» має своє призначення і ніяк не пов’язана з еволюцією. І щоразу, коли невігластво змінюється знанням, зростає наша подяка Господу за Його творіння.

Читайте також:

Псалом 138:15

«Не приховані були від Тебе мої кістки, коли я творив був у таємниці, утворював був у глибині утроби».

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button