Притчі

Богові видніше!

– Мені потрібна олія, – сказав начебто в далекому минулому один монах, і посадив оливкове дерево.

– Господи, йому потрібен дощ, щоб його коріння могло зміцніти й наповнитися соком. Пошли помірний дощ, – благав він.

І Господь дав дощ.

– Господи, – просив він потім, – моєму дереву необхідне і сонце. Пошли сонячне світло, я прошу тебе.

Незабаром засяяло сонце і з’явилася різнобарвна веселка.

– Тепер же, Господи, пошли мороз, щоб загартувати його, – заклопотано благав монах, і незабаром дерево стояло в зимовому вбранні, сяючи сніговим сріблом.

Але до вечора дерево загинуло.

Сумний чернець пішов у келію свого брата і розповів йому про свої пригоди.

– Я теж посадив маленьке деревце, – відповів йому той, – але, дивись, воно росте чудово. Я довірив його піклуванню Бога. Той, хто створив його, набагато краще знає, що йому необхідно. Тому я не ставив Йому жодних умов, не встановлював ні засобів, ні шляхів. «Господи, пошли йому необхідне, – молився я, – сонце, дощ і мороз. Від Тебе я отримав його, Ти один мудрий Бог, Тобі видніше».

Я часто думав, що добре розуміюся на дечому, і тому наважувався радити Богові та вмовляти Його, а іноді настільки був упевнений у правильності своєї думки, що навіть вважав би за можливе подати її в письмовому вигляді. Але Бог не звертав на мене жодної уваги, а навпаки, як мені здавалося, чинив абсолютно безглуздо, але все ж чудово закінчував справу.

Читайте також:

Зрештою я переконався, що моя порада і моя думка нічого не значать і пророкують лише невдачу. Тому я звик до способу дій мого Бога, дозволяю Йому ухвалювати всі рішення, не сперечаюся з Ним, але мовчу і постійно переконуюся в тому, що Він нічого не губить, але все робить якнайкраще.

Джерело: xristianin.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!