Креаціонізм

Слон – це землерийка-переросток?

Чим більше ми дізнаємося про ДНК, тим менш правдоподібними видаються заяви про те, що якісь істоти походять від загального предка.

Століттями вчені розділяли тварин за видами на підставі їхнього зовнішнього вигляду та способу життя. В результаті, миші та землерийки вважалися більш близькими один до одного, ніж, скажімо, слонів. Тепер учені виявили унікальні маркерні білки у дуже різних груп тварин. Вони дійшли висновку, що оскільки всі ссавці гілки Афротерій мають ці маркери, у далекому минулому вони мали походити від одного спільного предка. Статистичний аналіз доводить, що унікальні маркери не могли з’явитися в результаті еволюції кілька разів, тому всі тварини цієї гілки мали походити від однієї і тієї ж пари предків.

Проблема в тому, що ці унікальні маркери поєднують усіх підряд, від слонів до землерийок та мурахоїдів. Крім того, що всі ці тварини ссавці, очевидних подібностей між ними немає. Багато з цих істот настільки різні, що деякі біологи відкидають припущення, що вони мають спільний предок. Інші наполягають у тому, що наявність загального предка підтверджується генетичним аналізом.

У нас пропозиція для тих, хто не знає, яким способом одні й ті самі маркерні білки могли випадково з’явитися у різних тварин. Розгляньте можливість того, що у всіх цих тварин один і той же Творець.

Читайте також:

Послання до Римлян 1:22

«Називаючи себе мудрими, збожеволіли…»

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button