Світ

В США відбувся Національний молитовний сніданок, Президент закликав до єдності

3 лютого в США відбувся Національний молитовний сніданок. Щорічний захід зібрав законодавців з обох партій, Президента та представників різних конфесій.

Джерело: christianheadlines

Президент Байден, виступаючи на Національному молитовному сніданку, закликав демократів та республіканців особисто познайомитись один з одним, сказавши, що віра може об’єднати людей різних переконань заради загального блага.

«Замість того, щоб роз’єднувати нас, віра може нас об’єднати», − сказав Байден, який є католиком, членом обох партій, які зібралися на щорічний захід у Вашингтоні, округ Колумбія. За його словами, різні конфесії мають «одні й ті ж фундаментальні базові переконання» в необхідності ставитися один до одного з добротою.

Байден сказав, що він хоче, щоб у демократів і республіканців була «віра, щоб бачити один одного так, як ми маємо − не як ворогів, а як сусідів, не як супротивників, а як співвітчизників-американців».

«Я молюся, щоб ми слідували тому, чого навчав нас Ісус – служити, а не бути слугою, − сказав Байден. − Я не завжди це роблю. [Але] я намагаюся».

За словами Байдена, бувши членом Сенату, він обідав із колегами-членами Конгресу та дізнавався про особисті труднощі інших. Байден сказав, що досі вважає лідера сенатської меншини Мітча Макконнелла – республіканця – своїм другом.

«Важко відчувати до когось неприязнь, коли знаєш, що він переживає те саме, що й ти. Як лідери цієї нації, які працюють і моляться разом, ми повинні дати присягу Богові та країні, а також нести відповідальність за те, щоб стояти у проломі та захищати нашу демократію, працювати разом, щоб виправити помилки. … Якщо будинок розділений не встоїть, то єдиний будинок може все».

Єдність, за його словами, «не означає, що ми маємо бути згодні у всьому».

«Але єдність – це коли достатня кількість нас – достатня кількість нас – вірить в основні речі, спільне благо, загальний добробут, – сказав він. − Весь світ дивиться на нас».

Цитуючи колишнього президента Дуайта Ейзенхауера, Байден сказав: «У ці дні і часи ми всі потребуємо допомоги, яка приходить ззовні».

Читайте також: 

«Приємно чути молитви стількох з вас – і це означає для нас все», – сказав Байден.

На закінчення Байден розповів особисту історію про своє дитинство.

«Кожного разу, коли я виходив з дому мого дідуся Фіннегана в Скрентоні… Він кричав: “Джоуї, зберігай віру”. Моя бабуся кричала: “Ні, Джоуї, поширюй її”.

Давайте поширювати віру», − сказав Байден.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Байден – ліволіберальний ґендеро-содомофіл і т. п., який активно й настирно просуває та агресивно нав’язує різноаспектний – збочено-антихристиянський та глобалістський контент-мейнстрім не лише, власне, в США, а й по ВСЬОМУ СВІТУ! Включаючи, зрозуміло, і Україну.
    Крім того, він – як прямий ставленик і виконувач волі й примх потужної світової олігархії – посів президентське крісло в Білому домі лише завдяки гігантським і зухвало-цинічним фальсифікаціям і маніпуляціям з дійсними результатами виборів-2020!!!
    І цим, власне, ВСЕ сказано!
    І щоби він там не казав і “красиво”, тобто лицемірно-фарисейськи не “співав” на всіляких “молитовних сніданках” тощо, це практично нічого не змінює у цій його підступно-зловісній природі і єстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button