Варто замислитись

Повнота часу

«Як настало ж виповнення часу, Бог послав Свого Сина, що родився від жони, та став під Законом, щоб викупити підзаконних, щоб усиновлення ми прийняли.» (Гал. 4:4-5).

У Бога немає випадковостей, стихійності, безпорядку і хаосу… Навпаки, все відбувається у встановленому порядку, розумно і послідовно.

Навіть трагічні події, які мали місце в історії людства, відбувалися за законом повноти часу. Ми бачимо це на прикладі всесвітнього потопу. «І бачив Господь, що велике розбещення людини на землі, і ввесь нахил думки серця її тільки зло повсякденно» (Бут. 6:5).
Щодо нас у Бога теж є Свій час. Ми не кинуті на свавілля стихій, не пливемо з волі випадку. Наші дні в руці Його, як говорить Давид. І всі наші дії також отримують належні оцінки за даним законом повноти часу. Павло каже: «А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо» (Гал. 6:9). Апостол Петро мотивує наше смиренне ходження перед Богом наступним чином: «Тож покоріться під міцну Божу руку, щоб Він вас Свого часу повищив» (1 Пт. 5:6).

Більше про час:

Стаючи християнами, ми пізнаємо Ісуса Христа, у якому перебувала «уся повнота Божества». Як наслідок цього, змістом нашого життя стає переміна в Його образ, тобто зміна поведінки, зміна думок, зміна життєвих пріоритетів.

Михайло Козубовський

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button