Новини суспільства

«Кожен повинен чесно сказати на чиєму він боці щодо законопроєкту 9103» − Депутат Львівської міської ради Дмитро Колесник

Депутат Львівської міської ради Дмитро Колесник оприлюднив інформацію про те, що ЛГБТ активісти перед засіданням розіслали депутатам повідомлення, у яких закликали підтримати одіозний законопроєкт 9103.

Джерело: facebook

Під час сесії Львівської міської ради, Дмитро Колесник повідомив про отримання його колегами послань із закликом проігнорувати його звернення та підтримати законопроєкт 9103. Він наголосив, що намагання «прошити» мізки депутатам не відповідають його підходу до боротьби за свої переконання.

«Сьогодні під час сесії ЛМР моїм колегам особистими повідомленнями “небайдужі львівʼяни” розсилали послання такого роду», − пише Дмитро.

«Вітаю! Дізнався, що пан Колесник сьогодні вдруге буде пропихати під час голосування своє звернення до ВРУ проти законопроєкту 9103.

Дуже негоже, щоб міська рада сучасного європейського міста, Молодіжної столиці Європи, ухвалювала такі гомофобні та дискримінаційні звернення. Це може вплинути на репутацію Львова серед міжнародних партнерів, наших міст побратимів».

Дмитро Колесник закликав колег до протидії ганебному законопроєкту, заявивши, що міська рада має бути прикладом для інших рад та партнерів Львова. Він висловив бажання, щоб більшість депутатів підтримувала просімейну та прохристиянську позицію, проте не збирається використовувати агресивну політику чи «прошивати» мізки інших депутатів.
Читайте також:

«Не всі повинні думати як я. Але кожен повинен чесно сказати, на чиєму він боці. Бо так виглядає, що через агресивну політику та поведінку моїх опонентів, дуже скоро кожен, хто дотримується консервативної думки в цій тематиці, повинен буде боятися висловити це, і йому повинно б стати соромно, що він займає настільки “відсталу і несучасну” позицію», − зазначив Колесник.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button