Домашня » Здоров'я » Омега-3 – чи важливо постійно вживати ці амінокислоти дітям і дорослим

Омега-3 – чи важливо постійно вживати ці амінокислоти дітям і дорослим

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Отримав таке запитання: “Цікавить Ваша думка щодо Омега-3, маю на увазі, чи важливо постійно вживати ці амінокислоти дітям і дорослим…?

Якщо цікавить, то я думаю так:

Дуже важливо. Хоча, Омега-3 – це не амінокислота, а поліненасичена жирна кислота. Однак, у мене створюється враження, що останнім часом нас хочуть підсадити на комбікорма, мов магазинних курочок, які потрапляють в магазин у вигляді тушок з масою 3-4 кг через 30-40 днів після вилуплення.

Омега-3 та інші жирні кислоти в достатній кількості є в морській рибі та деяких інших продуктах. Що заважає потратити ті гроші, які планувалися на покупку препарата, для купівлі і споживання нормальної риби? Якщо йти таким шляхом, то дуже скоро у людей зникне потреба у фруктах, овочах, м”ясі, рибі, молочних продуктах і т.д. В магазинах будуть лише мішки з пластівцями типу Whiskas (як для котів) у вигляді апельсинів, риби, по формі банана тощо. У складі таких пластівців будуть білки, жири, вуглеводи, мікроелементи, вітаміни, омега-3 і все, що необхідно. І буде порядок.

Більше порад від лікаря:

Невже ви вірите, що від соку, навіть свіжовіджатого, більше користі, ніж від цільного фрукта? Невже ви вірите, що від картопляного крохмалу більше користі, ніж від цільної картоплі? І невже ви думаєте, що від витяжки з риби (Омега-3) більше користі, ніж від самої риби?

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

США: Від визнання педерастії до визнання педофілії

Наступна Стаття

У Києві втретє з розмахом відзначили День Подяки

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *