Здоров'я

Омега-3 – чи важливо постійно вживати ці амінокислоти дітям і дорослим

Отримав таке запитання: “Цікавить Ваша думка щодо Омега-3, маю на увазі, чи важливо постійно вживати ці амінокислоти дітям і дорослим…?
Якщо цікавить, то я думаю так:
Дуже важливо. Хоча, Омега-3 – це не амінокислота, а поліненасичена жирна кислота. Однак, у мене створюється враження, що останнім часом нас хочуть підсадити на комбікорма, мов магазинних курочок, які потрапляють в магазин у вигляді тушок з масою 3-4 кг через 30-40 днів після вилуплення.

Омега-3 та інші жирні кислоти в достатній кількості є в морській рибі та деяких інших продуктах. Що заважає потратити ті гроші, які планувалися на покупку препарата, для купівлі і споживання нормальної риби? Якщо йти таким шляхом, то дуже скоро у людей зникне потреба у фруктах, овочах, м”ясі, рибі, молочних продуктах і т.д. В магазинах будуть лише мішки з пластівцями типу Whiskas (як для котів) у вигляді апельсинів, риби, по формі банана тощо. У складі таких пластівців будуть білки, жири, вуглеводи, мікроелементи, вітаміни, омега-3 і все, що необхідно. І буде порядок.

Більше порад від лікаря:

Невже ви вірите, що від соку, навіть свіжовіджатого, більше користі, ніж від цільного фрукта? Невже ви вірите, що від картопляного крохмалу більше користі, ніж від цільної картоплі? І невже ви думаєте, що від витяжки з риби (Омега-3) більше користі, ніж від самої риби?
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button