Україна

Міський голова Рівного Олександр Третяк просить оголосити 5 грудня днем молитви за місто

Міський голова Рівного Олександр Третяк, звернувся до священнослужителів з проханням оголосити 5 грудня, неділю, днем молитви за місто Рівне та закликати християнську спільноту молитись про:

  • захист та охорону Божу над містом від поширення хвороби Covid-19;
  • всіх медиків закладів охорони здоров’я міста;
  • захист міста від внутрішніх та зовнішніх загроз.

Джерело: Telegram

У важкі часи українці завжди єдналися в молитві до Всевишнього Бога і просили Його милосердя та захисту. Не раз молитва матері захищала бійця на фронті від ворожої кулі, а лікарі робили все можливе, що в їхніх силах казали рідним, що чекають під дверима реанімації «… а далі вся надія вся надія лише на Бога, моліться!».

«Враховуючи складну ситуацію з великою кількістю хворих на COVID-19, внутрішні та зовнішні загрози, складну енергетичну та економічну ситуацію в країні, закликаю рівненські церкви всіх конфесій та релігій об’єднатися у спільній молитві та пості за місто» – наголошує у своєму Telegram-каналі Олександр Третяк.

Читайте також: 

«…і коли Мій народ, що зветься Моїм ім’ям, упокориться, буде молитись та шукати обличчя Мого й навернеться від своїх лихих доріг, то я почую з неба й прощу гріхи їхні й зцілю їхню землю» (2 Книга Хронік 7:14).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!