УкраїнаХристиянські новини

Мером Рівного обрано протестанта Олександра Третяка

Олександр Третяк стає головою міста Рівного за результатами виборів.  Він балотувався від політичної партії «Європейська Солідарність». Переміг, набравши 50,41 % голосів.
Повідомляє у Facebook політична партія «Європейська Солідарність» та Всеукраїнський Собор.
У Рівному 22 листопада відбулося повторне голосування, на якому головою міста став Олександр Третяк, який балотувався від політичної партії «Європейська Солідарність». Він набрав 50,41 % голосів.
Станом на 9:50 понеділка, 23 листопада, у Рівненській міській ТВК триває опрацювання результатів виборів міського голови.
Станом на ранок у ТВК поки офіційно не коментують результати та просять почекати. Суспільному лише підтвердили, що лідер – не змінився і це Олександр Третяк.
Як повідомлялося, Олександр балотувався, тому що усвідомлював, що його поклик – це служити та допомагати своєму місту. Він заявляв, що бачить і розуміє ті проблеми, які існують у місті.
Християнин та лікар-анестезіолог Павло Сілковський написав свої враження у Facebook щодо перемоги Олександра:

«Спочатку екзит-поли поховали Олександра Третяка в першому турі. А потім – показали поразку в другому. А він узяв та й переміг».

Павло вірить, що Третяк стане об‘єднавчою фігурою і місто Рівне почне прогресувати.
Читайте також:

Він впевнений, що міжконфесійна злагода не порушиться, нові житла будуть будуватися, дороги – ремонтуватися, транспортний колапс зменшиться і яскраві енергоощадні лампочки на стовпах засвітяться. І у місті веселому – будуть люди веселими.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

3 Коментарів

  1. Вітаю, було б вірніше вказати християнин Євангеліст (якось конкретизувати), адже інші себе також вважають християнами.

  2. І слава Богові!
    Новообраний мер Рівного і наш брат у Христі Олександр ТРЕТЯК – ректор Рівненської духовної семінарії і академії ХВЄ.

  3. Оооо, а как-же закон тогда про “незаконное обогащение”, который протянул Порошенко. Значит брат Александр за этот закон, за который , можно сказать полный абсурд, закон за богатых ! Я в полном недоумении….(((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button