Креаціонізм

Муха із совиним слухом

Більшість мух не має ніякої слухової системи, однак у Писанні Господь говорить так, ніби вони можуть Його чути. У наші дні вчені виявили муху, яка має вражаючий слух, – саме до такої мухи міг би покликати Господь, щоб проголосити Свій Суд.

Вчені повідомляють про муху-паразита, яка не тільки може чути, але ще й визначає напрямок звуку. У нас з вами в кожному вусі знаходиться кілька тисяч сенсорних нейронів, а у цієї мухи – лише близько ста. Ми вміємо визначати напрямок звуку через те, що наші вуха розташовані на достатній відстані один від одного – але у мухи, очевидно, все не так. Розв’язувати цю проблему допомагає витончений задум. Барабанні перетинки мухи з’єднані між собою так, що коли одна з них вловлює звук, вібрація передається іншій.

Нервова система мухи здатна визначити, яке вухо відчуло сильнішу вібрацію, і на основі цього зрозуміти, яка барабанна перетинка ближче до джерела звуку. Це дає мусі здатність визначати розташування джерела звуку так само добре, як це роблять сови чи кішки!

Чим менше стають електронні пристрої, тим складнішими у порівнянні з попередніми моделями ми їх рахуємо. Якщо проводити аналогію, то муху-паразита варто вважати набагато більш розвиненою істотою, ніж ті, що імовірно перебувають вище еволюційними сходами. Але є краща відповідь: муха була створена такою, як її задумав Творець.

Читайте також:

Парадокс
Парадокс нашого часу полягає в тому, що наші дороги стають ширшими, а мислення вужчим; наші будівлі витягуються вверх, швидше, ніж будь-коли, а терпливість скорочується; ми витрачаємо більше, а маємо…

 

Книга пророка Ісаї 7:18a

«І буде в той день: Господь дасть знак мусі, яка при гирлі ріки Єгипетської…»

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button