Додаток YouVersion встановили більш ніж на 500 мільйонів пристроїв

Додаток YouVersion, який доступний для всіх основних мобільних платформ, встановили більш ніж на 500 мільйонів пристроїв.
Джерело: invictory
Додаток Біблія був офіційно представлений 10 липня 2008 року, коли він дебютував в AppStore компанії Apple як одне з 200 додатків, доступних для iPhone. YouVersion – мобільний додаток для вивчення Біблії доступний для Android, iOS, Windows Phone та інших операційних систем.
Додаток містить 2400 версій Біблій на 1600 мовах, аудіо Біблії для популярних версій, тисячі планів читання Біблії, можливість робити нотатки, мотиватори та багато інших функцій. YouVersion була заснована Боббі Грюневальдом та церквою Life.Church у 2008 році. Як зазначено в блозі, робота над додатком почалася з таких слів «Що, якби люди мали доступ до Біблії, куди б вони не пішли?».
«Те, що почалося з бажання зробити Писання доступним для всіх, тепер перетворилося на глобальний рух людей, які присвятили себе щоденному пошуку Бога через Його Слово. Це рух, частиною якого є і ви.. – йдеться у блозі. — Рух, який тепер встановлений на пів мільярді пристроїв. Рух можливий завдяки тому, що Біблія ЖИВА».
Читайте також:
«Відбувається щось грандіозне. Бог активно працює через YouVersion – і сотні мільйонів людей є частиною цієї роботи. Щоразу, коли хтось встановлює YouVersion, він або вона отримує доступ до спільноти, яка заснована на Біблії. Спільнота людей, які запрошують Бога формувати їхнє життя через Писання, плани читання Біблії та молитви. Бог ще не закінчив. Сьогодні ми святкуємо те, що 500 мільйонів разів встановили додаток … але ми не тільки розмірковуємо над тим, що зробив Бог, але й з нетерпінням чекаємо на те, що Він буде робити далі. Уявіть собі той день у найближчому майбутньому, коли програма YouVersion буде встановлена у мільярда людей. Ви можете цьому сприяти. Найкращий спосіб допомогти нам відсвяткувати цей історичний момент — це поділитися додатком YouVersion із кимось зі своїх знайомих, кого ще не торкнулося Слово Боже, — кажуть розробники. — Мільйони людей ще чекають, коли Біблія змінить їх, і у вас є чудова можливість звернутися до когось із них. Дозвольте Богові активно працювати через вас, запрошуючи інших дізнатися, що Біблія жива».
У 2021 році творці програми об’єдналися з 10 провідними організаціями з перекладу Писання, щоб зробити Євангеліє доступним для 95% населення світу до 2033 року.