Світ

Особливий молитовний календар місії «Голос мучеників»

Місія «Голос мучеників» випустила особливий молитовний календар. «Молитовний календар місії «Голос мучеників» розповість про потреби переслідуваних братів і сестер, які живуть у різних країнах світу, і допоможе бути більш систематичними та старанними в молитві щодня, приносячи до Господа конкретну потребу певного народу», − йдеться в анонсі.

Джерело: invictory

«Цей календар – чудовий подарунок Вашим знайомим, друзям чи родичам. Молитовний календар – два подарунки в одному: дар молитви переслідуваної церкви та зручне нагадування собі та іншим про необхідність приєднатися до християн всього світу у щоденній молитві за переслідуваних братів і сестер та їхніх гонителів протягом усього року, − зазначено на сайті. − З усіх видів допомоги, яку ми надаємо членам Божої сім’ї, що переслідуються по всьому світу, вони понад усе цінують наші молитви».

Читайте також: 

«Голос мучеників» – некомерційна міжконфесійна християнська організація, робота якої присвячена допомозі переслідуваної церкви по всьому світу. «Голос мучеників» було засновано 1967 року пастором Річардом Вурмбрандом, який 14 років перебував у в’язницях комуністичної Румунії за свою віру в Христа.

Календар доступний для звантаження у форматі PDF.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button