Християнські новини

Китай — комуністичні лозунги замість Десяти Заповідей

Зареєстрованим церквам у Китаї тепер заборонено публічно демонструвати 10 заповідей, їх наказано замінити цитатами комуністичного лідера Китаю. До того ж тепер в храмах потрібно вішати портрети президента, колишнього лідера Мао Цзедуна та іншу комуністичну пропаганду.
Церкви, які не коритимуться нововведенням втратять реєстрацію та будуть вважатися незаконними. «Партії потрібно підкорятися у всьому. Ви повинні робити все, що вам скаже партія. Якщо ви будете суперечити, ваша церква буде негайно закрита “, – про це комуністи попередили у червні.

Це нововведення не є раптовим чи неочікуваним. Сі Цзіньпінь ще на початку свого правління наказав “узгодити релігію з китайськими цінностями”, що є частиною його політики “сінизації”. В рамках цього курсу вже відбувається поступове зливання християнської доктрини з політикою партії (а потім і витіснення християнства загалом). Окрім цього, в Китаї посилилися переслідування релігійних меншин, а також нещодавно почала діяти заборона на залучення до віри неповнолітніх, що фактично зробило неможливою діяльність недільних шкіл.
Християнське віровчення і Біблія, в якій прописані основи нашої віри, завжди були каменем спотикання для тоталітарної влади. Китай — не перша держава, яка встановлює заборони для християн. Проте, на відміну від попередніх режимів, сучасні комуністи намагаються не прямо заборонити християнство, але поступово змінити його, перетворивши церкву в ще один важіль пропаганди. Вже сьогодні замість основних християнських цінностей проповідуються основи комуністичної партійної ідеології, наприклад: “Бережіться від проникнення західної ідеології та свідомо не допускайте впливу екстремістських думок”.
Як повідомляє Fox News, один з протестантських пасторів заявив, що “кінцевою метою Комуністичної партії є прагнення стати Богом”. Він пояснив послідовність кроків влади: “Першим кроком уряду є заборона релігійних спільнот. Потім він демонтує хрести й починає виконувати “чотири вимоги”, наказавши розміщувати національний прапор і “основні соціалістичні цінності” в церквах. Потім встановлюються камери спостереження для моніторингу віруючих та релігійних дій. Останній крок — замінити Десять заповідей промовами Сі Цзіньпіна”. Одночасно з тиском на зареєстровані церкви, китайська влада продовжує боротьбу з домашніми церквами. Сьогодні створено безліч механізмів для доносів від громадян про “незаконну релігійну діяльність”, а це ще одне нагадування про спорідненість китайських комуністів і російських більшовиків.

Більше про переслідування в Китаї:

Невтішні новини з Китаю дають привід ще раз підняти питання захисту свободи віросповідання. В ХХІ столітті християн подовжують переслідувати (особливо в Азії та Африці), проте порушення їх прав не призводить до відповідних дій і санкцій з боку міжнародної спільноти.

Джерела: bitterwinter.org, foxnews.com

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button