РелігіяХристиянські новини

Міністерство соціальної політики України разом із церквами протидіятиме торгівлі людьми

У Києві 21 липня відбувся круглий стіл на тему: «Консолідація органів державної влади та церков і релігійних організацій у сфері протидії торгівлі людьми». Міністерство соціальної політики України та релігійні організації будуть разом протистояти торгівлі людьми.

Джерело: irs.in.ua

У круглому столі взяли участь заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, представники Української Греко-Католицької Церкви, Православної Церкви України, Української Православної Церкви, Української Церкви Християн Віри Євангельської, Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів, Духовного управління мусульман України та Об’єднання іудейських релігійних організацій України, а також фахівці Мінсоцполітики, Національної поліції та громадських організацій.

В рамках координації дій держави та релігійних спільнот заплановано освітні заходи для священослужителів різних церков та релігійних організацій в рамках протидії торгівлі людьми.

Також на круглому столі говорили про комерційне сурогатне материнство, як різновид торгівлі людьми. Ця практика заборонена в багатьох країнах, але в Україні неврегульована.

Читайте також:

Проблема торгівлі людьми − це одна з глобальних проблем, яка властива усім країнам і регіонам світу. В Україні це пов’язано з трудовою міграцією. Через низьку заробітну плату, відсутність роботи, чимало українців змушені шукати своєї долі за кордоном, потрапляючи в тенета торговців людьми. Це один з найбільших ризиків працевлаштування за кордоном.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button