Новини суспільстваХристиянські новини

21 листопада відбувся «Марш християн» за сімейні цінності

В Києві 21 листопада відбувся «Марш християн» з Софійської до Михайлівської площі. Мета маршу – проголошення традиційних сімейних цінностей та заклик припинити фінансування ЛГБТ-організацій.

Повідомляють ТСН та ЕСПРЕСО.

У суботу, 21 листопада 2020 року, в Києві відбувся «Марш християн», який організував рух «Традиція і порядок».
Учасники заходу пройшли від Софійської до Михайлівської площі.
Як йшлося у Telegram-каналі руху «Традиція і порядок», ходу буде спрямовано проти «гендерних студій, культивації сексуальних девіацій, пропаганди лібералізму, сумнівних висловлювань з уст вищих церковних чинів, деформації поняття шлюбу, сім’ї, усієї моралі».
Нагадаємо, що в США найбільша пропагандистська група ЛГБТ закликає майбутню адміністрацію Байдена скасувати акредитацію християнських коледжів та шкіл, якщо вони не мають політики, яка забороняє дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Тому Байден матиме великий вплив на релігійні школи.
Читайте також:

Закликаємо молитися за Божий захист від ідеологій ЛГБТ та проголошення традиційних сімейних цінностей як в України, так і в інших країнах.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!