Світ

Біля штаб-квартири ООН прибрали скульптуру, схожу на звіра останніх часів, описаного в Одкровенні

Через кілька тижнів після того, як у листопаді, спірна скульптура «Вартовий міжнародного миру і безпеки» була вперше виставлена на площі для відвідувачів біля штаб-квартири ООН та яку багато християн уподібнюють біблійному «звіру останніх часів», зникла.

Джерело: christianpost

Початкові повідомлення The Christian Post припускали, що скульптуру прибрали з Площі для відвідувачів наприкінці грудня через скарги громадськості. Стефан Дюжаррик, прессекретар Генерального секретаря, пояснив, однак, що експозиція була тимчасовою і була прибрана відповідно до графіка.

«Статуя, про яку ви кажете, була тимчасовим експонатом, організованим Постійним представництвом Мексики при Організації Об’єднаних Націй. Вона була демонтована, як і планувалося та очікувалося, 20 грудня», − сказав Дюжаррік у заяві для CP у понеділок.

Ажіотаж консервативних християн навколо цього витвору почався після того, як 9 листопада ООН розмістила у Твіттері зображення експонату. Християни посилались на деякі місця Писання в Біблії, включаючи Даниїла 7:2-4, де йдеться про звірів, які представляють уряди; один із них зображений із тілом, як у лева і крилами, як в орла.

Християни також посилалися на Об’явлення 13:2, де символічно говориться про звіра, якому сатана дав силу та владу. Також було зроблено посилання на I Фессалонікійців 5:3, в якому йдеться про останні часи, коли люди будуть говорити: «Є мир і безпека», лише для того, щоб зазнати несподіваної руйнації.

Скульптура, подарована урядом Оахакі, Мексика, і створена художниками Хакобо та Марією Анхелес, швидше за все, не є провісником апокаліпсису, як припускають деякі християни.

Фантастичне злиття рис ягуара й орла в суперечливій скульптурі відоме як алебріхе − зображення міфічного духу-провідника у народному мистецтві Оахака. Поряд з яскравим кольоровим маркуванням, алебріхе зазвичай мають поєднання таких рис, як роги, панти, крила і плавники.

До того, як Вартовий міжнародного миру та безпеки був виставлений в ООН, його виставили разом з 11-футовою скульптурою дракона в Рокфеллерівському центрі з 22 жовтня по 2 листопада в рамках святкування Día de los Muertos, або Дня мертвих, повідомляє Hyperallergic.

Син Анхелесов, Рікардо Анхелес, якого визнали головним дизайнером «Алебріхес», назвав їх «охоронцями» для іммігрантів країни.

«Я люблю Нью-Йорк та його архітектуру, особливо стиль модерн та горгулії на деяких будинках», − сказав Анхелес. Я вирішив створити фантастичних істот, які б також символізували співчуття і солідарність з нашого боку, ремісників, які не емігрували, до членів нашої сім’ї, які перебувають тут, у Сполучених Штатах».

«Ми хотіли дати їм ці путівники, щоб вони подивилися на них, щоб вони знали, що вони не самотні. Ось чому ми включили малюнки, пов’язані з сіткою або кордонами, щоб послатися на кордон [Мексики та США], − сказав він. − Це символ справжнього, змішаний із сімейними традиційними символами».

Губернатор штату Оахака Алехандро Мурат Хінохоса сказав, що алебріхес уособлюють культуру сапотеків.

«Коли ви думаєте про алебріхес, ви думаєте про культури сапотек, які говорили, що перш ніж існувати у своїй фізичній формі, вони представляли нагуаль, дух усередині нас, мету життя, − сказав він. − Знаходячись сьогодні тут з алебріхес, ми підтверджуємо наше призначення».

Читайте також:

У понеділок увечері туристи спокійно робили знімки будівлі ООН із гранітних сходів у північно-західному кутку парку імені Ральфа Бунче, названого на честь першого афроамериканця, який отримав Нобелівську премію миру.

На сходах, побудованих і присвячених в 1948 році під час будівництва ООН, також знаходиться «Стіна Ісаї» − вигнута стіна, розташована на розі 1-ї авеню та 43-ї вулиці, з уривком з Ісаї 2:4, де йдеться: «І Він буде судити між людьми, і буде численні народи розсуджувати. І мечі свої перекують вони на лемеші, а списи свої на серпи. Не підійме меча народ проти народу, і більше не будуть навчатись війни!».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І слава Богові, що там, нарешті, “прозріли” й демонтували це зловісне і не інакше, як ПОГАНСЬКО-АПОКАЛІПТИЧНЕ, страхіття й потвору! Й, до того ж, розмальоване у кольори ЛГБТ-веселки…
    Разом з тим цей епізод ніяк не здатен “скасувати” чи “затуманити” ті численні й тривожні факти, що сучасна людська цивілізація, судячи з усього, проживає вже саме в ЕСХАТОЛОГІЧНІ – “в останні роки” і “в останні дні” (Єз.38:8,16) своєї історії. І це – по-перше.
    І – по-друге. Сама ООН, яка була дійсно задумала й створювалася як структура і дійовий інструмент для захисту й підтримання сталого міжнародного миру й безпеки, в останні десятиліття, по суті, перетворилася на один із засобів активного просування й утвердження по всьому світу певного “порядку денного”. Тобто такої ситуації, що відповідає гегемоністським та геноцидним, за змістом, цілям та інтересам потужної наднаціонально-глобалістичної олігархії – (де-факто) тіньового і ледь не “світового уряду”.
    Інакше кажучи, якраз такої ситуації, яка вже – так чи інакше – але, зрештою, практично торує шлях до приходу та встановлення світової ультратоталітарної диктатури АНТИХРИСТА!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button