Блог Олега Олійника

Навіщо мені це треба?

«Навіщо нам на додаток до всіх уроків в школі ще й уроки “Школи подружнього життя?”», − якось запитав один десятикласник на початку курсу. Вже через півроку він напише відгук, де буде дякувати за курс, за поліпшення відносин з батьками та друзями, за безліч відповідей на питання, які його цікавили, за впевненість у сімейному щасті в його майбутньому…

Ми вивчаємо так багато всього в школі. Мої діти проводять дуууже багато часу за виконанням домашніх завдань. Пригадую 1977-1987 рр. (час мого навчання в школі) і розумію, як легко нам було вчитися. Багато що з того, що сьогодні вивчають наші діти в школі, не знайде ніякого застосування в їх житті.

ЩО ЦІКАВИТЬ ПІДЛІТКІВ І МОЛОДЬ?

При різноманітті інформації підлітків і молодь цікавлять:

  • питання відносин: з друзями, з батьками, з протилежною статтю;
  • питання про закоханість і кохання: вони переживають біль «нещасного кохання» і бояться нових відносин;
  • вони страждають через зруйновану дружби й дуже вдячні за ефективні методи вирішення конфліктів, які допомогли їм зберегти відносини;
  • хлопці-підлітки шукають відповіді у старших хлопців і в Інтернеті про сексуальні стосунки, тому що велика частина з них виховуються однією мамою, з якою вони не можуть це обговорювати;
  • багато з них взагалі нічого не обговорюють зі своїми батьками, тому що немає відносин з ними…

Молоді люди не знають, як побудувати щасливу сім’ю. Як результат такого «незнання» − у 2020 році розлучення в Україні досягли 71,3 %.

Такого НЕ було в Україні ще НІКОЛИ! Тому потрібно щось робити вже ЗАРАЗ!

ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ?

5-7 липня я провів онлайн тренінг для вчителів Чернівецької області за програмою «Школа подружнього життя». Тепер вчителі навчатимуть підлітків і молодь в їх навчальних закладах того, як побудувати їх майбутню сім’ю міцною і щасливою. За відгуками учасників тренінгу, вони не тільки отримали якісний матеріал для застосування на уроках, а й безліч лайфхаків для своїх сімей.

  • По-перше, ми можемо навчитися того, як зробити свою сім’ю місцем щастя.
  • По-друге, ми можемо навчитися того, як навчити цього інших людей в своїх містах: старшокласників, студентів, сімейні пари…
  • По-третє, ми можемо почати це робити − навчати інших, при цьому маючи підтримку держструктур у своїх містах.

Читайте також: Найголовніші фахівці на землі

Хочете мати щасливу сім’ю і навчити цього інших в навчальних закладах або на інших платформах в своїх містах? Переходьте по посиланнях і вибирайте свій курс:

1) https://docs.google.com/forms/d/1RSrRmJcHZlzk2xybvMkreLJJsEWRJpxHdb2EBe3ZrD0/edit (для російськомовних представників країн світу, а також України)

2) Для вчителів України:

https://docs.google.com/forms/d/1grUuu7HFPp3idS_TpRSHnaKeNXvpPYMThezDMPFoLGU/edit 

ВІДГУКИ ВЧИТЕЛІВ (тренінг 5-7 липня в Чернівецькій області)

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Олег Олійник

Магістр освітніх, педагогічних наук, магістр богослов'я та християнської педагогіки, викладач закладів вищої освіти, викладач предметів духовно-морального спрямування, сімейний психолог. Автор двох програм "Школа подружнього життя", яки отримали грифи МОН України, автор та керівник Всеукраїнського проєкту "Школа подружнього життя", керівник ГО "Моє покоління", пастор церкви "Нове життя" (Краматорськ).

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button