Новини суспільстваХристиянські новини

Розпочався набір до Християнської відкритої академії на курс «Християнин у суспільній сфері»

Реєстрація на новий набір першого курсу Християнської відкритої академії розпочато. 4 жовтня 2021 року – початок навчання на семимісячному курсі «Християнин у суспільній сфері».

Джерело: Telegram-канал «Християни для України».

Відкритою ця академія називається через те, що тут у неформальний спосіб можна отримати знання з різних гуманітарних дисциплін, не втрачаючи при цьому християнський фокус. Програма допоможе молодим і вже досвідченим лідерам сформувати каркас для розуміння історії, політології, теології та інших наук, що, своєю чергою, дасть змогу підняти своє покликання на якісно новий рівень. При цьому онлайн-формат навчання, хоч і вимагатиме посвяти та наполегливості, дозволить брати участь у програмі, не відриваючи людину від сім’ї, служіння, роботи та інших обов’язків.

«Особливо цікавим навчання може стати для тих, хто зараз здобуває світську освіту, адже у Християнській відкритій академії формується парадигма розуміння різних сфер життя людини й суспільства, допомагаючи розпізнавати антихристиянські та псевдохристиянські ідеї. Впевнені, що ця програма буде корисною Вам, або Вашим друзям та знайомим!», – пише академія.

Навчання на семимісячному курсі «Християнин у суспільній сфері» розпочнеться 4 жовтня 2021 року, але вже зараз можна зареєструватися, адже діють умови ранньої реєстрації. Про це детально у реєстраційній формі.

“Християнська відкрита академія – це унікальна освітня програма, яка дає можливість орієнтуватися в сучасному світі, розуміти виклики та знаходити адекватні відповіді. Навчаючись, отримав інтелектуальне задоволення і чудовий пакунок практичних знань, які вже стали в нагоді в моїй медійній діяльності. Окрім цього, отримав велике коло знайомств та потенційних партнерів. Дякую організаторам за актуальний освітній проєкт. Рекомендую, якщо ви хочете розуміти те, що відбувається і впливати на суспільство” – ділиться враженнями студент Християнської відкритої академії та редактор Слово про Слово Анатолій Якобчук.

Читайте також:

Посилання на реєстраційну форму тут: https://forms.gle/tDd1QfLapVwzU4z7A

Сайт Християнської відкритої академії: https://hva.org.ua/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button