Новини суспільства

У стінах Запорізької міської ради відбувся традиційний щомісячний молитовний сніданок

Сьогодні у стінах Запорізької міської ради відбувся щомісячний молитовний сніданок. Апарат міського голови, представники різних структур міськради, релігійні конфесії та депутати для спільної молитви за Мир і за Божий захист для наших захисників, які зараз боронять Запоріжжя та Україну.

Джерело: Телеграм

Також спільно з усіма учасниками підписали український прапор, який незабаром буде розгорнутий під час міжнародної гуманітарно-християнської конференції в місті Орландо (США), як символ єдності, незламності українського народу та віри в українську Перемогу.

У стінах Запорізької міської ради відбувся традиційний щомісячний молитовний сніданок

Молитовні сніданки в Україні – це традиційний захід, який проводять релігійні спільноти та групи. Це зустріч уранці, під час якої зазвичай відбувається молитва, спільне читання Святого Письма та обговорення різних тем.

У стінах Запорізької міської ради відбувся традиційний щомісячний молитовний сніданок

Читайте також:

Цей звичай є дуже поширеним серед віруючих українців та вважається важливою частиною релігійної практики.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button