Релігія

Релігійним меншинам в Україні загрожують неминучі переслідування та гоніння з боку Росії – голова Комітету зі свободи віросповідання США

Голова Комітету зі свободи віросповідання США Надін Менза зауважила, що релігійним меншинам загрожують неминучі переслідування та гоніння з боку Росії, тому що українські конфесії не вписуються в «традиційні» для РФ погляди щодо релігії. Комісія США з міжнародної свободи віросповідання глибоко заклопотана безпекою релігійних меншин в Україні, бо Росія продовжує своє насильницьке вторгнення в Україну.

Джерело: sobor.com.ua з посиланням на foxnews.com

Надін Менза наголосила, що через тривале вторгнення Росії й окупацію України існує значний потенціал для зростання насильства на основі релігійної нетерпимості й серйозних порушень свободи віросповідання.

За даними Комісії з міжнародної свободи віросповідання, в Росії знижується свобода віросповідання. При цьому країна-агресор порушувала ці свободи для придушення інакомислення і тероризування населення окупованого Криму і Донбасу.

За словами Мензи, Комісія вкрай стурбована тим, що релігійні конфесії, такі як Православна Церква України, мусульмани (особливо біженці з кримських татар), Свідки Єгови, греко-католики й безліч різних конфесій в Україні стикаються з неминучим ризиком, бо вони не вписуються в «традиційне» для Росії визначення релігії.

Верховний комісар ООН з прав людини повідомляє, що в російське законодавство має суворі юридичні вимоги. Тому більшість релігійних конфесій, визнаних відповідно до українського законодавства, як і раніше не можуть пройти повторну реєстрацію.

Нагадаємо, що Державний департамент США додав Росію до списку країн, які він вважає одними з найбільших порушників релігійної свободи у світі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button