Домашня»Новини»В Уганді сім’я вигнала християнина з дому за те, що він залишив іслам

В Уганді сім’я вигнала християнина з дому за те, що він залишив іслам

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

В Уганді, переважно християнській країні, де мусульмани складають лише 12%, рідні вигнали християнина з дому за те, що він залишив іслам.

23-річний Абдалла Куле Джозефат відвідував мечеть в місті Камаханго, округ Касесе разом з рідними. Після того, як у вересні 2019 го року він почув проповідь місцевого священника і прийняв християнство, батьки відмовилися від нього і вигнали його з дружиною і трьома дітьми з дому, повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на persecution.org.

«Через три дні після того, як ми з дружиною прийняли християнство, батько запитав мене, чому я не був в мечеті. Я не хотів брехати йому, і зізнався, що прийняв Ісуса Христа своїм Спасителем, – розповів Абдалла. – Я знав, що через це рішення нас можуть почати переслідувати. У той же день батько сказав залишити їх дім».

Абдалла додав, що через свою віру втратив роботу і перебивався випадковими заробітками в селі. За словами християнина, це був нелегкий період для нього і його сім’ї, але Бог зберігав їх і вони були раді спілкуванню з іншими віруючими.

Християнин розповів, що пастор Джон Мурабе, завдяки якому він прийшов до Христа, прийшов до них на допомогу і допоміг з житлом.

«Вони подзвонили і розповіли мені про те, що батько прогнав їх. У мене був маленький будиночок, в якому я зазвичай дозволяв жити нужденним, і я дозволив їм там жити », – пояснив Мурабе.

Священник додав, що Абдалла працює на фермі і разом з сім’єю живуть в іншому місті.

Згідно з попередніми доповідями Міжнародної правозахисної групи «International Christian Concern», новонавернені християни в Уганді часто зазнають переслідувань. Їх можуть отруїти або забити до смерті.

«Ми знаємо про декілька випадків, коли віруючих били до смерті, і рідні труїли членів сім’ї за те, що вони відмовилися від ісламу. Але ми продовжуємо служити Христу, навіть якщо за це можемо заплатити життям», – підсумував священник.

Уганда – переважно християнська країна, де мусульмани складають лише 12% населення. Проте, християни стикаються з нападками за свою віру в районах, де переважають мусульмани.

Джерело: invictory.org

Попередня стаття

Засуджено сексуального збоченця, який виправдовував себе, що він 8 річна дівчинка

Наступна стаття

Професор зі США прочитав у Києві лекції «Що теологія каже про суспільні кризи?»

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *