СвітХристиянські новини

В Уганді сім’я вигнала християнина з дому за те, що він залишив іслам

В Уганді, переважно християнській країні, де мусульмани складають лише 12%, рідні вигнали християнина з дому за те, що він залишив іслам.

23-річний Абдалла Куле Джозефат відвідував мечеть в місті Камаханго, округ Касесе разом з рідними. Після того, як у вересні 2019 го року він почув проповідь місцевого священника і прийняв християнство, батьки відмовилися від нього і вигнали його з дружиною і трьома дітьми з дому, повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на persecution.org.
«Через три дні після того, як ми з дружиною прийняли християнство, батько запитав мене, чому я не був в мечеті. Я не хотів брехати йому, і зізнався, що прийняв Ісуса Христа своїм Спасителем, – розповів Абдалла. – Я знав, що через це рішення нас можуть почати переслідувати. У той же день батько сказав залишити їх дім».

Абдалла додав, що через свою віру втратив роботу і перебивався випадковими заробітками в селі. За словами християнина, це був нелегкий період для нього і його сім’ї, але Бог зберігав їх і вони були раді спілкуванню з іншими віруючими.
Християнин розповів, що пастор Джон Мурабе, завдяки якому він прийшов до Христа, прийшов до них на допомогу і допоміг з житлом.
«Вони подзвонили і розповіли мені про те, що батько прогнав їх. У мене був маленький будиночок, в якому я зазвичай дозволяв жити нужденним, і я дозволив їм там жити », – пояснив Мурабе.
Священник додав, що Абдалла працює на фермі і разом з сім’єю живуть в іншому місті.
Згідно з попередніми доповідями Міжнародної правозахисної групи «International Christian Concern», новонавернені християни в Уганді часто зазнають переслідувань. Їх можуть отруїти або забити до смерті.
«Ми знаємо про декілька випадків, коли віруючих били до смерті, і рідні труїли членів сім’ї за те, що вони відмовилися від ісламу. Але ми продовжуємо служити Христу, навіть якщо за це можемо заплатити життям», – підсумував священник.
Уганда – переважно християнська країна, де мусульмани складають лише 12% населення. Проте, християни стикаються з нападками за свою віру в районах, де переважають мусульмани.

Джерело: invictory.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button