Медіа новиниХристиянські новини

Газета «Слово про Слово» святкує 8 років від свого заснування

Християнське видання «Слово про Слово» у листопаді відзначає 8 років від свого заснування. Газета вперше вийшла у друкованому вигляді у 2012 році.
За 8 років вийшло 77 випусків друкованої версії газети, якими охоплено понад півмільйона читачів. Розширилася географія поширення видання, на сьогодні газета поширюється майже в усіх областях України.
З 2013 року працює сайт www.slovoproslovo.info, розвиваються сторінки в соцмережах та месенджерах. Щорічно ми охоплюємо понад 2 млн людей різними цифровими й друкованими ресурсами, допомагаючи читачам дивитися на світ з християнської позиції.

У команди «Слово про Слово» багато планів та ідей. Ми віримо, що тільки завдяки молитві та професійним зусиллям ми зможемо багато чого досягти.

«Щодо планів, то хочеться стати найавторитетнішим україномовним християнським виданням. Для цього потрібно багато праці, як і у напрямку вдосконалення технічних можливостей порталу, так і в зростанні команди, – зазначає Анатолій Якобчук. – Бачу наше видання як серйозний інформаційний християнський ресурс, у якому команда працює на повний робочий час і за гідну оплату праці. Також ми хочемо мати: повноцінну російськомовну версію, штатного перекладача на російську і з англійської; кореспондентський штат по найбільших містах; нарощення виробництва відеоконтенту; свій позаштатний резерв людей, які можуть писати на будь-яку тему з християнської позиції».

З нагоди 8-річчя видання редакція запускає флешмоб підтримки газети «Слово про Слово». Якщо вам подобається читати новини, статті, можете обрати одну з форм, якою можете висловити свою підтримку:

8 способів підтримати газету Слово про Слово

  1. Ширити новини «Слово про Слово». Так більше людей про неї дізнаються; поділіться якоюсь новиною у себе на сторінці.
  2. Бути підписаним на «Слово про Слово» в соціальних мережах. Хороша аудиторія – успіх для нас. Прямо зараз запросіть своїх 8 друзів підписатися на нашу сторінку у фейсбук.
  3. Оформити регулярний платіж у Приват-24 або іншому банку на рахунок газети. Ваші гроші підуть на зарплатні працівника і технічний розвиток газети. Прямо зараз налаштуйте пожертвування на картковий рахунок 4149 4991 0286 7106.
  4. Зробити одноразовий платіж на карту газети – 4149 4991 0286 7106.
  5. Підписатися на паперову версію газети, для любителів олдстайлу. Її можна оформити на сайті «Слово про Слово». Переходьте за посиланням, і оформлюйте підписку.
  6. Поширити цю новину.
  7. Йти працювати у редакцію або стати волонтером. Якщо ви перекладаєте, редагуєте чи пишете, ми готові до співпраці. Напишіть нам в коментарях про своє бажання, ми радо відповімо.
  8. Любити, цінувати й молитися за газету. «Слово про Слово» працює, щоб кожен мав доступ до християнського погляду на те, що відбувається. А часом це ох як непросто.

Шановні читачі! Дуже раді, що Ви можете читати нашу газету. Сподіваємося, що «Слово про Слово» позитивно впливає на Вас, допомагає розібратися у масі новин і залишатися зосередженими на важливому. Любимо вас і працюємо для вас!
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button