Мультимедія

Безжальне викорінення поспіху

«Патологічна заклопотаність, розсіяність і неспокій — головні перепони у нашому духовному житті сьогодні. Щоб пояснити, що маю на увазі під духовним життям, − бо це є фраза кліше і все дуже легко перевести на сантименти, − я б визначив це так: духовне життя, у християнській традиції, це наша здатність приймати й дарувати любов у стосунках з Богом і ближніми. Приймаючи любов від Бога, ми розширюємо, розкриваємо свою душу.

Душа має отримати від Бога таку широту, щоб приймати любов від цілої троїчної єдності любові — спільноти любові, яку ми кличемо Богом. І від нашої спільноти, тих хто є пліч-о-пліч з нами, а тоді ми маємо обернутись і дарувати цю любов: другу, родині, і врешті-решт, зростаючи й дозріваючи у подобу Христову, — навіть нашим ворогам. Врешті-решт для самого Ісуса звершенням духовної подорожі – інакше кажучи, сенсом і призначенням життя – є стати людиною, яка пронизана любов’ю» (Джон Марк Ко́мер, Безжальне викорінення поспіху).

Ви можете підтримати цей проєкт:
✔ підписавшись на канал ✍️
✔ поставивши уподобайку 👍
✔ натиснувши дзвіночок 🔔
✔ поділившись цим відео з друзями ✉️

Підтримати переклад проповідей Джона Марка Ко́мера фінансово можна тут:

👉 ПриватБанк 5168 7422 3782 7997 Тегза Ярослав Васильович «на переклад».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button