Креаціонізм

Дитина сама обирає час народження

Чиє тіло запускає процес пологів: матері або дитини, що ще не народилася? Ті, хто каже, що дитина народиться, коли буде готова до цього, можуть мати рацію.

Вчені, які працювали з мишами, виявили, що в амніотичній рідині концентрація білка SP-A, який утворює внутрішній шар легенів новонародженого, підвищується безпосередньо перед пологами. Зазвичай білок допомагає новонародженим боротися із легеневими інфекціями. SP-A викликає у дитини в утробі матері вироблення імунних клітин, макрофагів. Ці макрофаги залишають амніотичну рідину і прямують до матки. Потрапивши туди, вони викликають запалення, яке викликає відкриття шийки матки та запускає перейми.

Здається, що вся послідовність подій, що ведуть до успішних пологів, управляється безпосередньо організмом дитини. Якщо дані, отримані вченими в роботі з мишами, підтвердяться і для людей, можна буде уникнути безлічі передчасних пологів, регулюючи рівень SP-A білка в амніотичній рідині матері.

Щоб отримати наступне покоління, потрібно, щоб кожен крок цієї системи був на своєму місці і нормально працював. Як могла така складна збалансована система з’явитися у процесі еволюції, шляхом спроб і помилок? В цьому немає сенсу. Швидше, це подарунок від люблячого Бога, який дав нам ще й нове народження, і місце у Своєму Царстві, покликавши нас Благою Звісткою про прощення гріхів через Сина Божого, Ісуса Христа.

Читайте також:

Послання до Галатів 4:19

«Діти мої, для яких я знову в муках народження, доки не зобразиться у вас Христос!»

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button