Світ

Християнська організація «Голос мучеників» випустила книгу про переслідуваних християн

Некомерційна міжконфесійна християнська місіонерська організація «Голос мучеників» випустила книгу свідчень християн, яких переслідували за віру. Видання доступне для завантаження.

Джерело: invictory.org

Книга має назву «Коли віра під забороною. 40 днів із переслідуваними християнами». Автор – ведучий Радіо «Голос мучеників» Тодд Неттлтон.

В анонсі книги йдеться, що Тодд понад 20 років бере інтерв’ю у сотень переслідуваних християн у різних частинах світу. Через це видання автор запрошує «зустрітися зі сміливими віруючими, чия віра надихне вас на глибшу посвяту Христу».

Пастор Ендрю Брансон, колишній в’язень за Христа у Туреччині, у своєму відгуку до книги підкреслив, що історії героїв книги «мають величезну цінність». Ці свідчення допоможуть підготуватися, якщо раптом треба бути покликаним зайняти місце в цьому довгому списку, зазначив служитель.

В християнській організації наголосили, що «текст книги адаптований з оригіналу, спочатку опублікованого “Голосом мучеників” в англомовному щомісячному бюлетені та на сайті організації».

Читайте також:

За словами місії, «всі події, описані в книзі, є достовірними, проте деякі імена та подробиці, що ідентифікують персонажів, змінені з метою безпеки».

Завантажити книгу можна за посиланнями:

  • українською мовою: формат pdf та формат epub;
  • російською мовою: формат pdf та формат epub.
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button