Медіа новиниХристиянські новини

8-9 квітня відбудеться ZOOM-конференція «ЗМІ після пандемії. Підвищення ефективності інформаційного служіння»

Російський союз євангельських християн-баптистів заявив про ZOOM-конференцію «ЗМІ після пандемії. Підвищення ефективності інформаційного служіння», яка відбудеться з 8-го по 9-те квітня 2021 року. Повідомляє baptist.org.ru.

Організаторами конференції є Євро-Азіатська Федерація разом зі Спілками й Асоціаціями Євангельських християн-баптистів Європи, Америки та Австралії.

На конференцію запрошені керівництво Союзів і Асоціацій євангельських християн-баптистів та представники медіа-служінь євангельських християн-баптистів Європи, Північної і Південної Америки, Азії та Австралії.

Читайте також:

Також на конференції виступатиме головний редактор газети «Слово про Слово» Анатолій Якобчук. Він розповідатиме про видання «Слово про Слово».

Для реєстрації на конференцію можна звернутися за електронною адресою: eafecb@gmail.com

8-9 квітня відбудеться ZOOM-конференція «ЗМІ після пандемії. Підвищення ефективності інформаційного служіння»

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button