Світ

Злого Путіна та його поплічників ніщо не врятує від Божого гніву – постійний представник України

Ніщо не врятує злого Путіна та його злих поплічників від Божого гніву. Про це заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

Джерело: pravda.com.ua

Сергій Кислиця наголосив, що тисячі українців захищають свою націю та майбутнє своїх дітей, і, навіть, увесь європейський континент і не тільки.

Громадяни України борються проти жорстокого ворога, який прийшов убити, знищити, вкрасти й принизити.

Також він заявив, що ні влада, ні військо, ні багатство не врятують злого Путіна та його злих поплічників від гніву Божого.

Деякі з них, каже промовець, можуть подумати, що Бог занадто люблячий, щоб судити злих. Однак попри те, що Путін і його прихильники можуть одягати важкі золоті хрести й ходити по колу з шаманами й «гундяєвими», для військових злочинців немає чистилища; вони йдуть прямо в пекло.

Під час свого виступу постійний представник України при ООН нагадав про десятки тисяч жертв росіян на Київщині та Маріуполі, де вбито людей більше, ніж під час ІІ Світової війни.

Як зауважив Сергій Кислиця, щодня ворог вбиває українських захисників. Нація платить найвищу ціну за своє право на існування, сказав він і заявив, що Україна переможе, а з нею переможе світ.

Нагадаємо, що Ті Джей Аддінгтон наводить факти та приклади схожості Сталіна та Путіна у своїй статті на leadingfromthesandbox. Він сказав, що «Путін — це новий Сталін, і, так само як президент Сі Цзіньпін повертає Китай за часів Мао, Путін повертає Росію за часів Сталіна». Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button