Домашня » Новини » Окупаційна влада заборонила діяльність євангельських церков на Луганщин

Окупаційна влада заборонила діяльність євангельських церков на Луганщин

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Переслідування віруючих на окупованих територіях “ЛНР” продовжується. Під заборону потрапили майже всі євангельські церкви.

Підтримувана Росією окупаційна влада “ЛНР” відмовила євангельським церквам у перереєстрації та заборонила їм будь-яку релігійну діяльність, у тому числі у власних молитовних будинках і навіть у приватних помешканнях.

Сьогодні від керівників різних євангельських протестантських Церков України стало відомо, що окупаційна влада Луганська відмовила у реєстрації всім церковним громадам євангельських християн (баптистам, п’ятидесятникам, адвентистам).

Це означає повну заборону релігійної діяльності євангельських церков на окупованих територіях Луганської області і продовження переслідування за релігійною ознакою. При цьому, як засвідчили ІРС представники церков, ця заборона стосується не лише богослужінь у молитовних будинках, але в тому числі і домашніх зібрань віруючих, за що загрожують штрафи та арешти.

Водночас, віруючі побоюються, що окупаційна влада реалізує свої попередні погрози щодо конфіскації молитовних будинків тих релігійних громад, які не пройдуть перереєстрацію.

Складається враження, що спонукання до перереєстрації було приводом для окупаційної влади зібрати дані про євангельські церкви та їхніх членів, щоб продовжити свою практику релігійних переслідувань більш цілеспрямовано. Водночас, сама ідея перереєстрації релігійних громад використовується проросійськими сепаратистами як ширма, щоб створити вигляд «законності» їхнім злочинам проти віруючих різних конфесій та намаганням встановити тотальний контроль над населенням окупованих територій.

Інститут релігійної свободи, Київ

Попередня Стаття

Археологи переконані, що виявили храм, у якому відбувся І Нікейський собор

Наступна Стаття

Коли Біблія заговорила

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *