Варто замислитись

Злочин і кара

Коли людина віддаляється від Бога, вона занурюється у світ несправедливості, де є поділ на бідних і багатих, плазунів і панів, плебеїв і патриціїв. Життя несправедливе. Про це вже людству розповів Соломон у своїй книзі «Екклезіяст», але наступної своєю книгою «Пісня над піснями» всім показав, що вихід зі стану безнадійності – любов.

У творі «Злочин і кара» головний герой Раскольников, який вбив стару лихварку, потрапляє на каторгу в Сибір, куди приїжджає Соня Мармеладова, колись пропаща повія, яка пішла на панель заради своєї сім’ї, але стала іншою, завдяки справжньому коханню, і дарує Радіону Євангеліє. Раптом Раскольников змінюється, він перероджується, переглядає своє переконання поділу людей на «тварюк тремтячих» і «тих, хто має право». Тепер він хоче жити, – той, хто колись утримався від самогубства, але воскреслий.

Євангеліє Ісуса Христа – рятувальний круг. Який би злочин не вчинила людина в житті, вона не безнадійна. Любов Божа може все змінити.

Читайте також:

Так, утеклий раб Онисим, скоївши провину перед своїм паном Филимоном, але зустрівши апостола Павла на своєму життєвому шляху, змінився від світла Євангелія. Він був все ще рабом, але перестав бути рабом свого минулого.

Євангеліє – це те, що змінює людину зсередини. Людина починає дивитися на світ іншими очима.

Схожі статті

Джерело: Екзистенція

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button