АктуальнеХристиянські новини

Сміливі люди розв’язують конфлікти

«Бо не дав нам Бог духа страху, але сили, і любови, і здорового розуму» (2 Тимофію 1:7).

Бог бажає, щоб ви жили в мирі з усіма. Чому? Тому що нерозв’язаний конфлікт має три руйнівних наслідки для вашого життя.

По-перше, він блокує вашу близькість з Богом. Якщо ви не живете в гармонії з іншими людьми, то ви не зможете бути в гармонії й з Богом. Коли ви відволікаєтеся на конфлікти з іншими людьми, у вас не може бути ясного зв’язку з Богом. Так говорить Біблія: «Як хто скаже: Я Бога люблю, та ненавидить брата свого, той неправдомовець. Бо хто не любить брата свого, якого бачить, як може він Бога любити, Якого не бачить?» (1 Івана 4:20).

По-друге, невирішений конфлікт стримує ваші молитви. В Біблії багато разів згадується, що, коли ваше життя сповнене конфліктами, гріхом і дисгармонією, тоді ваші молитви блокуються. «бо то тільки переступи ваші відділювали вас від вашого Бога, і ваші провини ховали обличчя Його від вас, щоб Він не почув» (Ісая 59: 2).

По-третє, невирішений конфлікт заважає вашій радості. Не можна одночасно бути щасливим і перебувати в конфлікті з кимось. Коли конфлікт входить через парадні двері, радість виходить через чорний хід.

Ніколи конфлікт, який виник, сам по собі не зникне. Ви не зможете змусити його зникнути, ігноруючи його, заперечуючи його наявність або приховуючи його.

Чи чули такий вислів: «Час лікує»? Це неправда. Час нічого не лікує. Якби час міг лікувати, вам би ніколи не знадобилося звертатися до лікаря. Коли у вас є відкрита рана, і ви не лікуєте її, − вона гноїться. З конфліктом − так само. Гнів перетворюється в образу, а образа – в гіркоту.

Отже, щоб позбутися конфлікту, потрібно з ним цілеспрямовано боротися. Не чекайте, поки до вас підійде та людина. Самі йдіть до людини, з якою ви у конфлікті. Проявіть ініціативу і станьте миротворцем.

Тільки сміливі люди розв’язують конфлікт. Можливо, це найсміливіший вчинок, який ви можете зробити, – взяти й розв’язати проблему, яку довгий час ігнорували, – незалежно від того, з ким вона виникла: з чоловіком/дружиною, з вашими дітьми, співробітниками, начальником або з ким-небудь ще.

А де ж знайти сміливість для розв’язання конфлікту? Ви отримуєте її від Бога.

Біблія говорить нам у Другому Посланні до Тимофія 1:7: «Бо не дав нам Бог духа страху, але сили, і любови, і здорового розуму». Дозвольте Духу Божому наповнити ваше життя, і ви виявите, що наповнені силою, любов’ю і самодисципліною. Божа любов здолає страх, додасть вам сміливості розв’язати конфлікт і зцілить ваші стосунки.

Читайте також:

Для обговорення:

Яке негативний вплив конфлікт має на ваше життя сьогодні?

Що ви зробите сьогодні для того, щоб взяти на себе ініціативу по розв’язанню цих конфліктів?

Що значить дозволити Духу Божому наповнити ваше життя?

Автор Рік Уоррен

Джерело: ieshua.org з посиланням на pastorrick.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button