Новини культуриХристиянські новини

Заявки до участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії» приймаються до 1 квітня 2021 року

Вже навесні стартує XIІІ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії». Тема в цьому році: «Земля – наш великий і прекрасний дім, подарований Богом. Піклуймося про довкілля разом». Заявка на участь приймається до 1 квітня 2021 року. Повідомляє chve.org.ua.

Основний вірш з Біблії цього року щодо теми олімпіади: «Земля і все, що наповняє її, Усесвіт і всі ті, які живуть у ньому, – вони Господні» (Псалом 23:1).

Учасниками олімпіади можуть бути школярі 1-11 класів, учні профтехучилищ та студенти вишів.

Традиційно олімпіаду спочатку проводять у школі, наступний етап – в районі, далі – в області. Останній етап – Всеукраїнський рівень в Національному університеті «Острозька академія».

Олімпіада складається з письмового або усного тесту на знання Біблії, а також з певної творчої роботи, яку учні/студенти захищатимуть.

Читайте також:

Важливо знати, що електронний варіант заявки та роботу можна надіслати до 1 квітня цього року.

Електронна пошта оргкомітету: christian.lab@oa.edu.ua, телефон: 067 104 5737 (Власова Світлана Борисівна).

З додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті chve.org.ua.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button