Медіа новиниХристиянські новини

Як Ісус і Церква об’єднують усю Біблію: відео-план від YouVersion і BibleProject

Християнські проєкти YouVersion і BibleProject анонсують «Подорож Лукою та Діяннями» – абсолютно новий відеоплан, яка дозволяє вам разом відчути ці книги. Повідомляє blog.youversion.com.

«А люди, що ввірували, мали серце одне й одну душу… І апостоли з великою силою свідчили про воскресення Ісуса Господа, і благодать велика на всіх них була!» (Дії апостолів 4:32-33).

«Навіть якщо ви не знайомі з Новим Заповітом, ви, мабуть, знаєте, що Матвій, Марк, Лука та Іоан (Євангелія) розповідають історію життя Ісуса з точки зору Його учнів. Автор Луки також писав Діяння, структуруючи їх як одну суцільну історію. Лука висвітлює життя та служіння Ісуса, а потім безпосередньо переходить до заснування ранньої Церкви в Діяннях», – пише YouVersion

Тому у спеціальному партнерстві між YouVersion і BibleProject, анонсується «Подорож Лукою та Діяннями» – абсолютно новий відео-план, яке дозволяє вам разом відчути ці книги.

Упродовж проходження плану короткі розповідні відеоролики від BibleProject розкривають, як життя та вчення Ісуса виконують старозавітні пророцтва про Спасителя, і зрештою об’єднує загальну розповідь усієї Біблії.

«”Подорож Лукою та Діяннями” доступна понад 20 мовами, тож ви насолоджуватиметесь нею разом з іншими людьми з усього світу», – повідомляє YouVersion.

Схожі статті

Читайте також:

YouVersion  закликає почати «Подорож Лукою та Діяннями» і поширювати інформацію серед своїх друзів про цей захоплюючий План від BibleProject та YouVersion.

План можна розпочати, перейшовши за посиланням: https://my.bible.com/ru/sign-in?redirect=%2Fru%2Freading-plans%2F24866%3Fsubscribe%3Dtrue

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button