війна

У Збройних силах України служитимуть близько 700 капеланів

Міністерство оборони реформує капеланську службу за стандартами НАТО та розвиває сферу задоволення релігійних потреб військовослужбовців. Про це під час брифінгу 14 липня заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр, передає Gazeta.ua.

Джерело: gazeta

«Чимало священників пліч-о-пліч перебувають на передовій та допомагають захисникам. Їхній внесок у перемогу вкрай важливий. Міноборони розробив проєкт Служби військового капеланства. У роботі вже нормативна база. Попередньо, служба капеланства може налічувати близько 700 посад капеланів у ЗСУ», – зазначила Маляр.

На військовий облік жінок братимуть лише за їхньою згодою. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ. Головне управління персоналу Генштабу опрацювало пропозиції щодо взяття жінок на військовий облік лише за їхньою згодою.

Читайте також: 

Капелани стануть частиною ЗСУ – Заступник Міністра оборони Ганна Маляр

Також не раніше ніж через місяць після закінчення особливого періоду в державі, пропонується розпочати вжиття заходів щодо призову жінок на військовий облік. На військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань нині призвано близько 1 % жінок від загальної кількості мобілізованих.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button