війна

Через обстріл загинув багатодітний батько та диякон церкви у Сіверську

Від російських ракет 8 жовтня загинув Михайло Махник, диякон церкви у Сіверську та багатодітний батько.

Джерело: Баптист

Чоловік повіз допомогу мешканцям рідного Сіверська із Трускавця. Під час ремонтних робіт пошкодженого Дому Молитви почався обстріл, і Михайло загинув.

Дружина Михайла, Лілія Махник, опублікувала на своїй сторінці в фейсбуці таке зворушливе повідомлення: «Дорогий мій, ти любив цей дім (молитви), намагався його вберегти. Але наш небесний Батько приготував для нас дім нерукотворний, вічний. Там ми і зустрінемося».

«І зараз Міша поїхав у Сіверськ відремонтувати Дім молитви після обстрілів, бо хотів зробити на зиму прихисток для жителів міста, заселити, обігріти, нагодувати», – розповідає пастор церкви у Сіверську. Каже, що Михайло завжди був готовий прийняти гостей до свого дому, служив та проповідував людям Євангеліє.

Читайте також:

Хочемо висловити свої співчуття багатодітній сім’ї загиблого Михайла Махника, і нехай сам Господь дасть утіху вашим серцям.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!