Світ

На 5-денному заході спікери прочитають весь Новий Заповіт напам’ять

Цього тижня люди зберуться на спеціальний захід під назвою «Великий концерт», де спікери читатимуть весь Новий Заповіт по пам’яті, слово в слово.

Джерело: christianheadlines.com

Захід, організований Інститутом дослідження створення світу (ICR), проходитиме в Центрі Діскавері ICR з 11 по 15 жовтня.

Професор Том Мейєр, також відомий як Людина, що пам’ятає Біблію, буде одним з головних спікерів «Великого концерту». Щодня він виступатиме з драматичною презентацією Нового Заповіту.

У нещодавньому інтерв’ю CBN News Мейєр поділився, що це перша подія такого роду. Ще ніколи в історії Церкви не було події, «коли всі 27 книг, всі 260 розділів, всі 8000 з гаком віршів, всі 180 000 слів будуть промовлені слово в слово по пам’яті».

«По-перше, ми робимо це прямо перед проміжними виборами, − пояснив він. − Публічне проголошення слова живого Бога, щоб нація знала, і щоб кожна людина знала, що Бог вимагає від тебе. Друге, ми хочемо, щоб люди розуміли, що це звичайні, нормальні люди, які читають слово Боже по пам’яті. І якщо вони можуть це робити, якщо вони можуть запам’ятовувати великі фрагменти Писання, то ті, хто дивиться з дому, теж можуть це робити і отримувати благословення, яке може прийти з цього».

Майєр додав, що публічне читання Слова Божого є традицією серед народу Ізраїлю і зазначив, що спеціальна подія відбувається на тому ж тижні, що і «Свято Кущів», щорічне єврейське свято.

«Це ідеальний час для цього, − сказав він в інтерв’ю CBN News. − Кожні сім років в давнину вони читали вголос Слово Боже, щоб народ знав, що Бог вимагає від них. Отже, який може бути кращий час для цього, ніж коли стародавні ізраїльтяни робили це, коли Бог хотів, щоб це було зроблено? Прямо перед тим, як ми підемо на проміжні вибори і проголосуємо і побачимо, що Бог покладе на наші серця».

«Чи є ми одним народом під Богом?», − запитав Майєр.

Він також наголосив на перевагах вивчення Біблії, серед яких «зберігання Божого Слова в наших серцях» та «миттєвий доступ до Божого розуму».

«Ми можемо мати слова розради у важкі часи. Ми можемо володіти нашим мечем. Список благословень, які приходять від того, що ми ховаємо Слово Боже в нашому серці, можна продовжувати і продовжувати», − сказав Мейєр.

Читайте також:

Великий концерт розпочинатиметься щодня о 10 годині ранку. Захід також транслюватиметься в прямому ефірі на каналі ICR на YouTube.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!