Новини суспільства

Понад 90% українців впевнені, що Україна переможе Росію у війні

Центр Разумкова провів опитування, яке показало, що переважна більшість українців, а саме 93%, впевнені, що Україна переможе Росію у війні, яка триває. Однак їхній рівень оптимізму щодо деталей того, як буде досягнута ця перемога, більш помірний.

Джерело: Цензор.НЕТ

Віру в перемогу України мають 93% українців. Серед них 79,6% впевнені у цьому, тоді як 13,6% скоріше так, ніж ні. 1,4% респондентів не вірять у перемогу, а 2,1% налаштовані дещо скептично.

Близько половини людей, які взяли участь в опитуванні, вважають, що перемога буде досягнута до кінця 2023 року. Чверть респондентів вважають, що перемога настане від одного до двох років, тоді як 7,5% вважають, що перемога настане від трьох до п’яти років. Лише 1% опитаних вважає, що перемога настане не раніше п’яти років.

Все більше громадян України сприймають перемогу як знищення російської армії та ослаблення структури Російської Федерації. За словами директора соціологічної служби Центру Разумкова Андрія Биченка, у серпні 2022 року так сприймали перемогу 20,5% українців, а до грудня 2022 року ця цифра зросла до 22,5%. У нинішньому опитуванні 31% респондентів визначили перемоги таким чином.

Читайте також:

У період з 22 лютого по 1 березня 2023 року соціологічна служба Центру Разумкова провела опитування 2020 осіб віком від 18 років. Похибка теоретичної вибірки не перевищує 2,3%.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button