війна

З 24 лютого російські окупанти депортували понад 1,9 млн українців – Міноборони РФ

Згідно з даними Міноборони РФ, з початку повномасштабної війни проти України Росія депортувала 1 936 911 українців, з яких 307 423 дитини.

Джерело: zn.ua з посиланням на interfax.ru

При цьому начальник Національного центру управління оборони РФ Міхаїл Мізінцев заявив, що 18 червня з України та «ЛНР/ДНР» російські загарбники вивезли 29 733 українців, у тому числі 3 502 дитини.

Нагадаємо, що російські війська насильно переправляють до Росії десятки тисяч українців. Поки Москва говорить про «добровільну евакуацію», Київ кричить про «масові депортації». Політологи Ян Клаас Берендс та Андреас Хайнеманн-Грюдер пояснюють у FOCUS Online, у чому суть викрадень Путіна і хто є його історичним зразком для наслідування. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!