Домашня»Новини»У Києві пройшла молитва за єдність України за участю Президента

У Києві пройшла молитва за єдність України за участю Президента

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

У суботу, 30 березня, в Києві у присутності президента України Петра Порошенко з дружиною Мариною пройшла молитва за єдність України. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Молитву проголосив предстоятель Української православної церкви митрополит Епіфаній спільно з представниками інших церков і релігійних організацій.

Сьогодні «день тиші» і вперше була проведена загальнонаціональна молитва в Україні. Важливо що до неї долучилися представники різних церков і релігійних організацій напередодні президентських виборів. Для християн молитися – це важливо і відповідально. Усвідомлюючи свою роль перед Господом в заступництві за нашу країну, ми просимо щоб Він по-особливому благословив наш край. Сподіваюся що така практика старе доброю традицією і в майбутньому. Адже саме молитва створює необхідну «тишу» і кожен може зосередитися та відповідально приймати рішення обираючи владу в країні. Коментує Валерій Антонюк – Голова ВСЦ ЄХБ.

У заході взяли участь ряд чиновників: міністри Володимир Омелян, Ігор Жданов, Євген Нищук, віце-прем’єр Геннадій Зубко, віце-прем’єр Іванна Климпуш-Цинцадзе, спікер Верховної Ради Андрій Парубій та секретар РНБО Олександр Турчинов. Були і нардепи.

«Дуже приємно, що сьогодні тисячі людей зібралися тут на Володимирській гірці разом з предстоятелями церков України, членами Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. Боже, нам єдність подай», – сказав він.

За його словами, молитва за єдність України в «день тиші» невипадково.

«За мудрість українського народу, за волю Божу, щоб він допоміг Україні захищати свою незалежність», – так президент визначив мету акції.

Більше про молитву за Україну:

Джерело: inforesist.org

 

Попередня стаття

Вибори-2019: ідеологічна забарвленість кандидатів

Наступна стаття

Джон Вітерспун - наставник американської політичної еліти

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *