Релігія

Пресвітеріанський пастор і доктор теології Джеррі Піллей – новий генсек Всесвітньої Ради Церков

Центральний комітет Всесвітньої Ради Церков 17 червня обрав пресвітеріанського пастора і доктора теології Джеррі Піллея на посаду Генерального секретаря. Також Рада Церков запросила ПЦУ і ВРЦіРО призначити представників на 11-ту Асамблею ВРЦ. Про це повідомив член Синодальної комісії з міжхристиянських відносин ПЦУ Андрій Смирнов.

Джерело: risu.ua з посиланням на Facebook Андрія Смирнова

Раніше генсеком ВРЦ був протоєрей Йоанн Саук з Румунської Православної Церкви. А тепер замінить його Джеррі Піллей і вступить на посаду 1 січня 2023 р.

Також Центральний комітет ВРЦ запросив Православну Церкву України призначити двох делегованих спостерігачів із правом виступу на 11-ту Асамблею Всесвітньої Ради Церков. Захід має відбуватися з 31 серпня по 8 вересня 2022 року у місті Карлсруе (Німеччина). Рада визнає значну зацікавленість ПЦУ стати членом ВРЦ.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій теж отримала запрошення на асамблею. Тільки Рада попросила ВРЦіРО направити до трьох спостерігачів.

Зазначається, що це рішення сприятиме поглибленню екуменічних контактів ПЦУ з міжнародними організаціями, а також дозволить протидіяти російському лобі у ВРЦ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!