СвітХристиянські новини

Франклін Грем заявив, що пандемія коронавірусу це "результат гріха у світі"

Нова пандемія коронавірусу – це “результат” гріха, який існує у “впалому світі”, який “повернувся спиною до Бога”, сказав консервативний євангелістський лідер Франклін Грем.
Грем, президент християнської гуманітарної організації «Сумка самарянина», в суботу розмовляв з журналісткою Fox News Жанні Пірро в інтерв’ю, яке в основному зосереджувалося на екстреній польовій лікарні «Сумка самарянина», що працює в центральному парку Нью-Йорка.

У Нью-Йорку зафіксовано понад 67 551 підтверджений випадок вірусу із понад 3048 випадків смертності, пов’язаних із смертю, в понеділок вдень, згідно зі статистикою, складеною Університетом Джона Хопкінса та медициною. У національному масштабі в усьому світі існує понад 338,995 випадків коронавірусу та смертей понад 10 000, а також понад 1,3 мільйона випадків та 72 638 випадків смерті.

“Ця пандемія, це результат падіння світу, світу, який повернувся спиною до Бога”, – сказав Грем в інтерв’ю. “Тож я б закликав людей молитися і давайте просити Бога про допомогу”.

Під кінець інтерв’ю Грем, син покійного євангеліста Біллі Грема, Пірро запитала, чи не отримує він запитання у багатьох людей, які задаються питанням: “Чому Бог дозволив би подібне статися?”

“Я не думаю, що Бог планував, щоб це сталося”, – відповів він. «Це через гріх, який є у світі. Людина повернулася спиною проти Бога. Ми згрішили проти Нього. Нам потрібно просити прощення у Бога».

“Ось в чому полягає Пасха”, – продовжив Грем, який також очолює Євангелістську асоціацію Біллі Грема. «Йдеться про Бога, який так любить світ, що Він віддав Свого Єдинородного сина, щоб кожен, хто вірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне».
Він запевнив, що «Христос прийшов, щоб врятувати грішників» і «врятувати світ».
“Якщо ми покладемо на нього свою віру і довіру, Він пробачить наші гріхи і вилікує наші серця, і він змінить хід нашого життя”, – додав Грем.
Євангеліст давно попереджає, що в американському суспільстві прославляється гріх і що Божий суд може бути спрямований на такі речі, як одностатевий шлюб або аборт. Під час виборчого циклу 2016 року Грем провів тури «Рішення Америки» по Сполучених Штатах, щоб заохотити людей дозволити надихати їхні голоси на біблійні цінності.
Раніше в інтерв’ю з Пірро, Грем визнав, що ніколи не думав, що Сумці самарянина ніколи не знадобиться створити польову лікарню в самому центрі Нью-Йорка.
У минулому Сумка самарянина керувала польовими лікарнями в країнах, постраждалих від війни, як Ірак, а також у постраждалих від катастрофи районах, як Багамські острови після урагану Доріан у 2019 році.
1 квітня організація відкрила у штаті Нью-Йорк 14-шатрове відділення дихання на 68 ліжок, яке було призначене для догляду за людьми, які страждають від COVID-19. У відділенні працює понад 70 лікарів, медсестер та іншого медичного персоналу. Крім того, там є капелани команди швидкого реагування Біллі Грема, щоб служити хворим та персоналу.
У відділенні 10 ліжок інтенсивної терапії. Пацієнти приїжджають до польової лікарні від її партнера, системи охорони здоров’я Маунт-Сінай.
“Ми ніколи не думали, що ми будемо в Нью-Йорку, це точно”, – зізнався Грем. “Ці намети – це найсучасніші пересувні лікарні”.
У Сумці Самарянина також функціонує польова лікарня швидкої допомоги на 68 ліжок біля лікарні Кремона на півночі Італії, недалеко від Мілана.
В Італії зафіксовано понад 132 000 випадків і понад 16 523 випадків смерті за станом на полудень. Грем сказав, що те, що відбувається в США, “дуже схоже” на те, що відбувається в Італії.
Грем закликав людей по всьому світу молитися про захист Божий і щоб “Божа рука звільнила нас від цієї пандемії”.

“Це дуже серйозна ситуація”, – сказав він. «Нам потрібна Божа допомога. Звичайно, у Центральному парку наші лікарі та медсестри – це християни чоловіки та жінки. Ми молимось за наших пацієнтів. У нас є капелани, щоб молитися за наших пацієнтів. Ми дбаємо про всіх, хто заходить. І звичайно, ми хочемо, щоб люди знали, що Бог їх любить, і Він не забув їх. Ми там для того, щоб дбати про них в ім’я Ісуса.”

Джерело: christianpost.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

2 Коментарів

  1. “Нова пандемія коронавірусу – це “результат” гріха, який існує у “впалому світі”, який “повернувся спиною до Бога”, сказав консервативний євангелістський лідер Франклін Грем.”
    Разом з тим – і як це не дивно – шановний пастор Фраклін Грем, скажімо, дуже позитивної думки… про нинішнього кремлівського правителя!!! Тобто саме того державного керівника, хто у нинішньому “впалому світі”, як добре відомо, ледь не найбільше “повернувся спиною до Бога”…
    Воістину нерідко наш світ “зшитий” із різних парадоксів і досить дивних суперечностей. Тих, які інколи можуть – якимось незрозумілим чином – поєднуватися і співіснувати, наприклад, у світогляді і розумі однієї і тієї ж людини!

  2. Р. S. Ба більше. Щановний пастор Франклін Грем наразі є одним з активних і гучних піар-промоутерів цієї і, до речі, досить суперечливої “вакцинації” (начебто) у зв’язку з т. зв. “пандемією коронавірусу”…
    Хоча нині вже добре всім відомо, що такі “щеплення”, а тим паче – багаторазово-примусові НІЯК і НІКОГО не убезпечують, в т. ч. і від ПОВТОРНИХ захворювать і навіть багатьох ЛЕТАЛЬНИХ випадків! Крім того, всіляких побічок і тяжких ускладнень, при цьому, як кажуть, хоч греблю гати…
    А от ПРАВДИВА статистика щодо всього цього волаючого “медично-вакцинаторського” свавілля й неподобства всіляко замовчується і приховується!!! Зато провідні фармкомпанії та пов’язані з ними олігархічно-глобалістичні чинники отримують від нього сталі й ґарантовані – величезні надприбутки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button