СвітХристиянські новини

Пандемія може призвести до кризи психічного здоров’я у світі – ООН

Генеральний секретар ООН Антоніо Гутерреш закликав уряди країн, суспільство та органи охорони здоров’я негайно вирішити потреби психічного здоров’я, що виникають унаслідок пандемії коронавірусу, попереджаючи, що COVID-19 може спровокувати кризу в цій сфері. Про це повідомляє АР.
У відеоповідомленні Гутерреш заявив, що «після десятиліть занедбаності та недостатнього інвестування в послуги з психічного здоров’я, пандемія COVID-19 зараз вражає сім’ї та громади з додатковим психічним навантаженням».
Він вказав, що на людей впливають «горе через втрату близьких людей, шок від втрати роботи, ізоляція та обмеження пересування, складна динаміка відносин у родині, невпевненість і страх перед майбутнім».
Допомоги та підтримки найбільше потребують медичні працівники, люди старшого віку, підлітки, молодь та ті, хто вже мав проблеми з психічним здоров’ям, а також люди, яких зачепила криза через пандемію.

«Служби у сфері психічного здоров’я є важливою частиною всіх реакцій уряду на COVID-19. Вони повинні бути розширені та повністю профінансовані», – наголосив Гутерреш.
В ООН попередили, що якщо не буде вжито заходів, COVID-19 може спровокувати кризу психічного та фізичного здоров’я у світі.
Як повідомляв Укрінформ, станом на ранок 14 травня коронавірус COVID-19 діагностували у 4 429 744 осіб, з них – 298 174 людини померли, 1 659 791 особа одужала.
Кризові моменти в історії, це завжди можливість для церкви бути відповіддю на потреби суспільства. Сьогодні, як ніколи потрібно бути готовим до викликів, і відкривати лінії довіри, консультаційні центри, надання психологічної допомоги.

Джерело: ukrinform.ua

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button